Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 15.9 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | FTE |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.29 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.311 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€26.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
INFINITI
LANCIA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1142
ATE
020153
24.3215-0902.3
BENDIX
212429B
BORG & BECK
BBW1179
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
WC1855BE
CIFAM
DELPHI
LW45016
LW45018
FEBI BILSTEIN
FTE
GENERAL MOTORS
562037
562042
90473314
GIRLING
5002108
HELLA PAGID
INFINITI
462102F206
JURID
212429J
LANCIA
0000046738559
46738559
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MWC204
NK
OPEL
562037
562042
90473314
QUINTON HAZELL
BWC3495
REMSA
C1515.16
ROADHOUSE
1515.16
TEXTAR
TRUSTING
CF166
TRW
32966563
BWB108
VILLAR
6235969
WOKING
C1515.16
fri.tech.
CF166
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
45 vehicles
T1
1977 - 1996
Alternatives
€7,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä