Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 17.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AP Lockheed |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.37 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.381 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€13.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SEAT
SKODA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1021
ATE
020176
24.3217-1113.3
AUDI
8Z0611707
8Z0611707C
8Z0611751
BENDIX
212290B
212388B
BORG & BECK
BBW1067
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1430BE
CIFAM
FTE
GIRLING
5003105
JURID
212388J
LPR
METELLI
MINTEX
MWC083
NK
QUINTON HAZELL
BWC3128
REMSA
C1517.09
ROADHOUSE
1517.09
SEAT
8Z0611751
SKODA
8Z0611751
TEXTAR
TRUSTING
CF163
TRW
UNIPART
GWC1149
VAG
8Z0611707
8Z0611707C
8Z0611751
8Z0611775B
VALEO
VILLAR
6235150
VW
8Z0611775A
8Z0611775B
WOKING
C1517.09
fri.tech.
CF163
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
6 vehicles
AR
1978 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AR 8 Lava / alusta (280_) 2.4 TD (280) | 1985-04 - 1988-12 | 68 | 2445 | ||
| AR 8 Lava / alusta (280_) 2.5 D (280) | 1986-09 - 1989-12 | 55 | 2499 | ||
| AR 8 Umpikori (280_) 2.4 D (280) | 1978-04 - 1986-08 | 53 | 2445 | ||
| AR 8 Lava / alusta (280_) 2.4 D (280) | 1978-04 - 1986-08 | 53 | 2445 | ||
| AR 8 Umpikori (280_) 2.4 TD (280) | 1985-04 - 1989-12 | 68 | 2445 | ||
| AR 8 Umpikori (280_) 2.5 D (280) | 1986-09 - 1989-12 | 55 | 2499 |
DAF
2 vehicles
400-Serie
1989 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 400-Serie Umpikori 428-435 2.5 TD | 1989-04 - 1993-08 | 71 | 97 | 2498 | |
| 400-Serie Umpikori 428-435 2.5 D | 1989-04 - 1993-08 | 53 | 72 | 2498 |
FORD
17 vehicles
TRANSIT
1977 - 1986
IVECO
25 vehicles
DAILY
1978 - 1999
LDV
4 vehicles
CONVOY
1998 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CONVOY Lava / alusta 2.5 DI | 1998-10 - 2009-04 | 56 | 76 | 2498 | |
| CONVOY Lava / alusta 2.5 TDI | 1998-10 - 2009-04 | 74 | 101 | 2496 | |
| CONVOY Umpikori 2.5 DI | 1998-10 - 2009-04 | 56 | 76 | 2498 | |
| CONVOY Umpikori 2.5 TDI | 1998-10 - 2009-04 | 74 | 101 | 2496 |
Alternatives
€8,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä