Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.63 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.643 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€19.35
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
0060559895
60559895
71736938
APEC
BCY1274
ATE
020343
24.3220-1121.3
BENDIX
212341B
221504B
626504
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1659
BOSCH
0204116249
F 026 002 171
Brake ENGINEERING
WC1561BE
CIFAM
DELPHI
LW26504
LW29901
FIAT
0000060559895
0000071736938
0060559895
FORD
1809923
6464705
92VB2261BA
92VJ2261BB
FTE
GIRLING
5005137
HERTH+BUSS JAKOPARTS
INTERBRAKE
BWC8067
JURATEK
JCY1037
JURID
212341J
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MINTEX
MWC125
NK
802564
National
NWC5044
QUINTON HAZELL
BWC3549
REMSA
C1520.61
ROADHOUSE
1520.61
TEXTAR
TRUSTING
CF179
TRW
32967611
BWF137
UNIPART
GWC1273
VILLAR
6235020
WOKING
C1520.61
fri.tech.
CF179
Fit Vehicles
FORD
51 vehicles
FIESTA
1996 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i | 1996-04 - 1999-09 | 38 | 999 |
TRANSIT
1985 - 2000
NISSAN
4 vehicles
TERRANO
1993 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TERRANO II (R20) 2.4 4WD | 1996-05 - 2002-01 | 85 | 116 | 2389 | |
| TERRANO II (R20) 2.4 4WD | 1996-05 - 2007-09 | 87 | 118 | 2389 | |
| TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD | 1993-02 - 2002-01 | 74 | 101 | 2664 | |
| TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD | 1996-05 - 2007-09 | 92 | 125 | 2664 |
Alternatives
€7,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä