Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 22.2 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.47 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.465 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€10.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
SKODA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1001
ATE
BENDIX
211756B
211986B
621756
621757
621986
BORG & BECK
BBW1301
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1495BE
CIFAM
DELPHI
LW21756
WAP2437
FTE
R22081A1
R22081B1
GIRLING
5006168
LPR
METELLI
MINTEX
MWC103
NK
803917
QUINTON HAZELL
BWC3173
REMSA
C1522.26
SEAT
1K0611776
SKODA
1K0611776
STOP
211986S
TEXTAR
34036900
TRW
VAG
1K0611776
561611776
VALEO
VILLAR
6235931
Fit Vehicles
RENAULT
71 vehicles
18
1979 - 1986
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) | 1982-10 - 1986-07 | 92 | 125 | 1565 | |
| 18 (134_) 2.0 (1343) | 1982-05 - 1986-07 | 77 | 105 | 1995 | |
| 18 (134_) 2.1 TD | 1981-11 - 1986-07 | 65 | 88 | 2068 | |
| 18 Variable (135_) 1.4 (1350) | 1979-05 - 1986-07 | 47 | 64 | 1397 | |
| 18 Variable (135_) 1.6 (1351) | 1982-01 - 1986-07 | 54 | 73 | 1647 | |
| 18 Variable (135_) 1.6 (1351) | 1979-05 - 1982-09 | 58 | 79 | 1647 | |
| 18 Variable (135_) 1.6 4x4 | 1983-01 - 1986-07 | 54 | 73 | 1647 | |
| 18 Variable (135_) 1.6 TS | 1982-05 - 1986-07 | 71 | 97 | 1647 | |
| 18 Variable (135_) 1.6 Turbo | 1982-10 - 1986-07 | 92 | 125 | 1565 | |
| 18 Variable (135_) 2.0 (1353) | 1981-10 - 1986-07 | 77 | 105 | 1995 | |
| 18 Variable (135_) 2.0 4x4 | 1983-05 - 1986-12 | 76 | 104 | 1995 | |
| 18 (134_) 2.1 Diesel | 1981-11 - 1986-07 | 53 | 2068 | ||
| 18 Variable (135_) 2.1 Diesel | 1979-05 - 1986-07 | 53 | 2068 | ||
| 18 Umpi- / ikkunakori 1.4 | 1979-05 - 1986-07 | 47 | 1397 | ||
| 18 Umpi- / ikkunakori 2.1 Diesel | 1981-11 - 1986-07 | 49 | 2068 |
FUEGO
1980 - 1985
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FUEGO (136_) 1.6 | 1983-04 - 1985-10 | 52 | 71 | 1647 | |
| FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) | 1980-10 - 1985-10 | 71 | 97 | 1647 |
TRAFIC
1980 - 2001
Alternatives
€16,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,58
Lähetys 2 business days
€18,39
Lähetys 28 business days
€9,83
Lähetys 28 business days