Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695656 |
| Paino | 4.44 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 30 cm |
| Pakkausleveys | 20.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 13 cm |
| Nettopaino | 4.19 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.421 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€131.27
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BHS1621E
CITROËN
1610428180
1651764880
1692651680
ELSTOCK
82-2544
NK
OPEL
1610428180
1651764880
1692651680
PEUGEOT
1610428180
1651764880
1692651680
VAUXHALL
1610428180
1651764880
1692651680
Fit Vehicles
CITROËN
16 vehicles
BERLINGO
2018 - ...
OPEL
22 vehicles
ASTRA
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) Astra-e (F4ZKWZ) | 2023-03 - ... | 115 | |||
| ASTRA L (OV5) 1.2 MHEV (FPHPY) | 2023-10 - ... | 100 | 1199 | ||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 MHEV (FPHPY) | 2023-10 - ... | 100 | 1199 | ||
| ASTRA L (OV5) 1.6 Plug-In-Hybrid (F3DGXT) | 2021-10 - ... | 133 | 1598 | ||
| ASTRA L (OV5) 1.2 (FPHNSL, FPHNSR) | 2021-10 - ... | 96 | 1199 | ||
| ASTRA L (OV5) 1.5 Turbo D (FBYHZT, FBYHZJ) | 2021-10 - ... | 96 | 1499 | ||
| ASTRA L (OV5) 1.2 (FPHNPJ) | 2021-10 - ... | 81 | 1199 | ||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.5 CDTi (FCYHZT, FCYHZJ) | 2021-10 - ... | 96 | 1499 | ||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.6 Plug-In Hybrid (F4DGXT) | 2021-10 - ... | 133 | 1598 | ||
| ASTRA L (OV5) 1.6 Plug-In-Hybrid (F3DGYT) | 2023-01 - ... | 165 | 1598 | ||
| ASTRA L (OV5) Astra-e (F3ZKWZ) | 2023-03 - ... | 115 | |||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.6 Plug-In Hybrid (F4DGZT, F4DGYT) | 2023-03 - ... | 165 | 1598 | ||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 (FRHNSL, FRHNSR) | 2021-10 - ... | 96 | 1199 | ||
| ASTRA L Sports Tourer (OV5) 1.2 (FRHNPJ) | 2021-10 - ... | 81 | 1199 |
COMBO
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 56 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 75 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 D | 2018-08 - ... | 96 | 1499 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 D | 2018-06 - 2021-04 | 55 | 1560 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 D | 2018-06 - 2020-04 | 73 | 1560 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 | 2019-02 - ... | 81 | 1199 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 | 2019-09 - ... | 96 | 1199 | ||
| COMBO Umpikori/tila-auto (K9) Combo-e | 2021-07 - ... | 100 |
PEUGEOT
49 vehicles
308
2013 - ...
PARTNER
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 HDi 92 | 2018-09 - ... | 68 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDI 130 | 2018-09 - ... | 96 | 1499 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDI 75 | 2018-09 - ... | 55 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.6 BlueHDI 100 | 2018-09 - ... | 73 | 1560 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 100 | 2019-07 - ... | 75 | 1499 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 PureTech 110 | 2019-01 - ... | 81 | 1199 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.2 PureTech 130 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) 1.5 BlueHDi 75 | 2019-07 - ... | 55 | 1499 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (K9) e-Partner | 2021-07 - ... | 100 |
RIFTER
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RIFTER 1.2 PureTech 110 | 2018-09 - ... | 81 | 1199 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 75 (ECYHW) | 2018-09 - ... | 55 | 1499 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 100 | 2018-08 - ... | 75 | 1499 | ||
| RIFTER 1.5 BlueHDi 130 | 2018-09 - ... | 96 | 1499 | ||
| RIFTER 1.2 PureTech 130 | 2019-07 - ... | 96 | 1199 | ||
| RIFTER 1.6 BlueHDi 100 | 2018-09 - ... | 73 | 1560 | ||
| RIFTER 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 | 2018-09 - ... | 55 | 1560 | ||
| RIFTER 1.6 HDi 92 | 2018-09 - ... | 68 | 1560 | ||
| RIFTER e-Rifter | 2021-07 - 2023-10 | 100 |
Alternatives
€50,98
Lähetys 28 business days