Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Männän halkaisija mm | 52 |
| Männän halkaisija 1 | 46 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 32 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695610 |
| Sylinteriluku | 2 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31.5 cm |
| Pakkausleveys | 20.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
| Nettopaino | 4.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.853 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€130.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,12
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
APEC
LCA553
ASHUKI by Palidium
PAL4-2132
ATI
E3916
AUTO-SPEED PARTS
290CA00259
BENDIX
593300
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2927
CITROËN
4401K2
COMLINE
CBC491L
DA SILVA
ET9384
DELCO REMY
DC83916
DEPA
ET73916
DRI
EAI
2284097
ELSTOCK
82-0599
82-1917
ESEN SKV
EUROBRAKE
53012119151
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC 355 395-691
HELLA PAGID
8AC 355 395-691
INTERBRAKE
BCA1879E
KAMOKA
JBC0621
KAWE
343916
KLOKKERHOLM
9918099
LAUBER
77.4830
MAXGEAR
MOTAQUIP
VBC590L
NK
OPTIMAL
BC-1177L
PEUGEOT
4401K2
QH Benelux
QBS7685
RE-EX
506-05660
REMSA
9029271
REMY
DC83916
SERA
3284097
SHAFTEC
BC2404
SNRA
1284097
SPIDAN
401735
TEXTAR
38243400
TMI
BR005660
TRISCAN
VEGE
25844301
sbs
13012119151
Fit Vehicles
CITROËN
37 vehicles
JUMPER
2006 - ...
FIAT
44 vehicles
DUCATO
2006 - ...
PEUGEOT
28 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-04 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 155 | 2006-07 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 130 | 2015-07 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 160 | 2015-07 - 2019-09 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 155 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 2999 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 BlueHDi 140 | 2019-07 - ... | 103 | 2179 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 BlueHDi 165 | 2019-07 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 BlueHDi 140 | 2019-08 - 2023-10 | 103 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 BlueHDi 165 | 2019-08 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 |
Alternatives
€171,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€140,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,03
Lähetys 28 business days