Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695350 |
| Paino | 2.65 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 20 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
| Nettopaino | 2.50 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.561 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€112.51
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,12
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
OPEL
1685548180
4421282
4502802
95507102
95520452
RENAULT
440010724R
440011819R
440013212R
440016929R
440016959R
VAUXHALL
1685548180
95507102
95520452
Fit Vehicles
NISSAN
12 vehicles
NV400
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 125 RWD | 2011-11 - 2016-09 | 92 | 125 | 2299 | |
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 145 RWD | 2011-11 - ... | 107 | 146 | 2299 | |
| NV400 Lava / alusta (X62, X62B) dCi 135 | 2014-06 - ... | 100 | 136 | 2299 | |
| NV400 Lava / alusta (X62, X62B) dCi 110 | 2014-06 - ... | 81 | 110 | 2299 | |
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 165 RWD | 2014-06 - ... | 120 | 163 | 2299 | |
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 135 RWD | 2014-06 - 2016-09 | 100 | 136 | 2299 | |
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 150 RWD | 2014-02 - 2016-09 | 110 | 150 | 2299 | |
| NV400 Bussi (X62, X62B) dCi 160 | 2014-06 - 2016-09 | 120 | 163 | 2299 | |
| NV400 Umpikori (X62, X62B) dCi 130 RWD | 2016-09 - ... | 96 | 130 | 2299 | |
| NV400 Bussi (X62, X62B) dCi 135 | 2014-06 - 2016-09 | 100 | 136 | 2299 | |
| NV400 Bussi (X62, X62B) dCi 110 | 2014-06 - ... | 81 | 110 | 2299 | |
| NV400 Lava / alusta (X62, X62B) dCi 135 RWD | 2014-06 - 2016-06 | 100 | 136 | 2299 |
OPEL
35 vehicles
MOVANO
2010 - ...
RENAULT
16 vehicles
MASTER
2010 - ...