Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula sähkömek. pysäköintijarrun mekanismilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 156 mm |
| Männän halkaisija 1 | 48 mm |
| Materiaali | Teräsvalu |
| parilliset tuotenumerot | FCL695274 |
| Sylinteriluku | 1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 28.8 cm |
| Pakkausleveys | 19.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.2 cm |
| Nettopaino | 2 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.543 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€101.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,12
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
LCA603
BENDIX
594820
BREMBO
BUDWEG CALIPER
FTE
HELLA PAGID
8AC 355 397-611
HERTH+BUSS JAKOPARTS
NISSAN
4401100Q0C
4401100Q0J
4401100Q1D
NK
OPEL
1685342880
4420056
4502801
93167652
95519997
95520451
95522001
RENAULT
440111516R
440113887R
440114638R
440115485R
440118711R
TEXTAR
38265800
TRW
VAUXHALL
1685342880
93167652
95519997
95520451
95522001
Fit Vehicles
NISSAN
53 vehicles
INTERSTAR
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 110 | 2021-11 - ... | 81 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 135 | 2021-11 - ... | 100 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 150 | 2021-11 - ... | 110 | 2298 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 180 | 2021-11 - ... | 132 | 2298 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 130 RWD | 2021-11 - ... | 96 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 145 RWD | 2021-11 - ... | 107 | 2299 | ||
| INTERSTAR Umpikori (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 | ||
| INTERSTAR Lava / alusta (X62B) dCi 165 RWD | 2021-11 - ... | 120 | 2299 |
NV400
2011 - ...
OPEL
44 vehicles
MOVANO
2000 - ...
RENAULT
45 vehicles
MASTER
2010 - ...
MEGANE
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE CC (EZ0/1_) 1.2 TCe | 2012-09 - 2015-08 | 85 | 1198 |
Alternatives
€128,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,72
Lähetys 28 business days
BUDWEG CALIPER ® 344590
Jarrusatula
Not deliverable, out of stock
on korvannut tämän tuotteen
345150