Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Materiaali | Teräsvalu |
| parilliset tuotenumerot | FCL695207 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
| Nettopaino | 3 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.268 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€100.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,11
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AMK
TCA6208
BENDIX
594877
BUDWEG CALIPER
DRI
GIRLING
71071314
MERCEDES-BENZ
0004214081
0004216281
0004217481
NK
TRW
BHS1314
BHS1314E
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
59 vehicles
A-CLASS
2012 - 2018
B-CLASS
2011 - 2018
CLA
2013 - 2019
GLA-CLASS
2013 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLA-SARJA (X156) GLA 200 (156.943) | 2018-07 - 2019-12 | 110 | 1595 | ||
| GLA-SARJA (X156) GLA 180 CDI / d (156.912) | 2014-07 - 2018-05 | 80 | 109 | 1461 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 200 (156.943) | 2013-12 - 2019-12 | 115 | 156 | 1595 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 200 CDI 4-matic (156.902) | 2013-12 - 2019-05 | 100 | 136 | 2143 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 180 (156.942) | 2015-02 - 2019-12 | 90 | 122 | 1595 | |
| GLA-SARJA (X156) GLA 200 CDI / d (156.908) | 2013-12 - 2019-12 | 100 | 136 | 2143 |
Alternatives
€85,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€181,67
Lähetys 28 business days
€50,25
Lähetys 28 business days
€94,23
Lähetys 28 business days