Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Männän halkaisija 1 | 60 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 60 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL695168 |
| Sylinteriluku | 1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.537 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€91.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,64
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
593628
593848
ELSTOCK
82-2206
FTE
MERCEDES-BENZ
2044210381
2044212381
NK
TEXTAR
38171200
38171600
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
62 vehicles
C-CLASS
2007 - ...
E-CLASS
2009 - 2016
SLC
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLC (R172) 180 (172.431) | 2016-01 - ... | 115 | 156 | 1595 |
SLK
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R172) 200 (172.448) | 2011-02 - ... | 135 | 184 | 1796 | |
| SLK (R172) 250 (172.447) | 2011-02 - ... | 150 | 204 | 1796 |
Alternatives
€145,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€162,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€110,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHS1038
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHS1038E