Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 190 mm |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Männän halkaisija 1 | 45 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 45 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695101 |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.695 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€93.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,59
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA548
ATE
BENDIX
593133
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
4401L3
Brake ENGINEERING
CA2823R
CITROËN
1607731780
4401L3
DELCO REMY
DC84169
ELSTOCK
FTE
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METZGER AUTOTEILE
NK
2119160
PEUGEOT
1607731780
4401L3
TEXTAR
38138100
Fit Vehicles
CITROËN
23 vehicles
JUMPY
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140 | 2007-01 - 2016-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165 | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 163 | 1997 | |
| JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95 | 2011-07 - 2016-03 | 72 | 98 | 1997 | |
| JUMPY II (VF7) 2.0 i | 2007-01 - 2016-03 | 103 | 140 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 HDi 120 | 2007-01 - 2016-03 | 88 | 120 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 HDi 140 | 2007-01 - 2016-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 1.6 HDi 90 8V | 2007-01 - 2016-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V | 2007-01 - 2016-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120 | 2007-01 - 2016-03 | 88 | 120 | 1997 | |
| JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125 | 2011-07 - 2016-03 | 94 | 128 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 HDi 125 | 2011-07 - 2016-03 | 94 | 128 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 HDi 95 | 2011-07 - 2016-03 | 72 | 98 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 1.6 HDi 90 16V | 2007-01 - 2016-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 HDi 165 | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 163 | 1997 | |
| JUMPY II Umpikori 2.0 i | 2007-01 - 2016-03 | 103 | 140 | 1997 | |
| JUMPY II Lava / alusta 2.0 HDi 125 | 2011-07 - ... | 94 | 1997 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 1.6 HDi 90 16V | 2007-06 - 2016-03 | 66 | 1560 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 1.6 HDi 90 8V | 2007-06 - 2016-03 | 66 | 1560 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 2.0 HDI (X_RHG) | 2009-01 - 2016-03 | 88 | 1997 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 2.0 I (X_RFH) | 2006-11 - 2016-03 | 103 | 1997 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 2.0 HDI (X_RHH) | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 1997 | ||
| JUMPY II Lava / alusta 2.0 HDI 100 (X_AHY) | 2011-07 - 2016-03 | 72 | 1997 | ||
| JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V | 2007-01 - 2016-03 | 66 | 90 | 1560 |
FIAT
13 vehicles
SCUDO
2007 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCUDO Lava / alusta (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2011-05 - 2016-03 | 94 | 1997 | ||
| SCUDO Bussi (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| SCUDO Bussi (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 163 | 1997 | |
| SCUDO Bussi (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2011-04 - 2016-03 | 94 | 128 | 1997 | |
| SCUDO Bussi (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 88 | 120 | 1997 | |
| SCUDO Umpikori (270_, 272_) 1.6 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 66 | 90 | 1560 | |
| SCUDO Umpikori (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 163 | 1997 | |
| SCUDO Umpikori (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2011-05 - 2016-03 | 94 | 128 | 1997 | |
| SCUDO Umpikori (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 88 | 120 | 1997 | |
| SCUDO Umpikori (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| SCUDO Lava / alusta (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 88 | 120 | 1997 | |
| SCUDO Lava / alusta (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2007-01 - 2016-03 | 100 | 136 | 1997 | |
| SCUDO Lava / alusta (270_, 272_) 2.0 D Multijet | 2010-07 - 2016-03 | 120 | 1997 |
PEUGEOT
24 vehicles
EXPERT
2007 - ...
Alternatives
€80,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€136,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€173,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,10
Lähetys 2 business days
TRW ® BHU330E
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHS1296E