Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL695017 |
| Paino | 1.79 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.036 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€71.65
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA710
BENDIX
593641
695018B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
ELSTOCK
FTE
HELLA PAGID
8AC 355 398-261
JURID
695018J
MERCEDES-BENZ
2044230281
NK
2133246
TEXTAR
38240900
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
51 vehicles
C-CLASS
2007 - ...
E-CLASS
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Coupe (C207) E 220 CDI (207.302) | 2010-02 - 2014-12 | 120 | 163 | 2143 | |
| E-SARJA Coupe (C207) E 200 CGI (207.348) | 2010-01 - 2016-12 | 135 | 184 | 1796 | |
| E-SARJA Coupe (C207) E 220 CDI / d (207.302, 207.301) | 2010-01 - 2016-12 | 125 | 170 | 2143 | |
| E-SARJA Coupe (C207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.303, 207.304) | 2009-01 - 2016-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| E-SARJA Coupe (C207) E 250 CGI (207.347) | 2009-01 - 2016-12 | 150 | 204 | 1796 | |
| E-SARJA Cabriolet (A207) E 220 CDI (207.402) | 2010-02 - 2016-12 | 120 | 163 | 2143 | |
| E-SARJA Cabriolet (A207) E 200 CGI (207.448) | 2010-01 - 2016-12 | 135 | 184 | 1796 | |
| E-SARJA Cabriolet (A207) E 220 CDI / BlueTEC / d (207.402, 207.401) | 2010-01 - 2016-12 | 125 | 170 | 2143 | |
| E-SARJA Cabriolet (A207) E 250 CDI / BlueTEC / d (207.403, 207.404) | 2010-01 - 2016-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| E-SARJA Cabriolet (A207) E 250 CGI (207.447) | 2010-01 - 2016-12 | 150 | 204 | 1796 |
Alternatives
€175,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,88
Lähetys 28 business days