Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694808 |
| Paino | 1.56 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 15.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.683 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€90.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1231
LCA561
BENDIX
593616
694807B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2976
CITROËN
4402F5
COMLINE
CBC106L
ELSTOCK
FTE
GIRLING
7103936
HELLA PAGID
8AC 355 394-731
JURATEK
JCA1176L
JURID
694807J
METZGER AUTOTEILE
NK
PEUGEOT
4402F5
TEXTAR
38190500
Fit Vehicles
CITROËN
37 vehicles
BERLINGO
2008 - ...
PEUGEOT
38 vehicles
PARTNER
2008 - ...
Alternatives
€80,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€109,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€204,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä