Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 160 mm |
| Männän halkaisija mm | 52 |
| Männän halkaisija 1 | 46 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 46 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694778 |
| Paino | 4.62 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.688 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€105.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,55
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
APEC
LCA552
BENDIX
593296
694777B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2926
CARDONE
385720
DELCO REMY
DC83912
ELSTOCK
FIAT
77364051
FTE
GIRLING
71071242
HELLA PAGID
8AC 355 395-431
JURID
694777J
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
QBS7683
TEXTAR
38203300
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
24 vehicles
JUMPER
2006 - ...
FIAT
29 vehicles
DUCATO
2006 - ...
PEUGEOT
19 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-04 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 155 | 2006-07 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 155 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 2999 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 |
Alternatives
€163,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€135,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,15
Lähetys 2 business days
€156,02
Lähetys 28 business days