Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 120 mm |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 26 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 57 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694726 |
| Paino | 7.35 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 45 cm |
| Pakkausleveys | 22 cm |
| Pakkauskorkeus | 17.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 7.289 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€109.76
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
SEAT
VW
Cross-Reference Numbers
APEC
LCA577
ATE
BENDIX
592628
694725B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2852
CARDONE
385046
DELCO REMY
ELSTOCK
FORD
1110252
YM212B119CA
FTE
HELLA PAGID
JURID
694725J
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
QBS7557
RXF5379
SEAT
7M3615123
TEXTAR
38078500
TRW
BHX507E
UBD
54870
VW
7M3615123
sbs
13012147251
Fit Vehicles
FORD
2 vehicles
GALAXY
2000 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 | 2000-05 - 2006-03 | 150 | 2792 | ||
| GALAXY I (WGR) 2.8 V6 | 2000-04 - 2006-05 | 150 | 204 | 2792 |
SEAT
14 vehicles
ALHAMBRA
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI | 1996-03 - 2010-03 | 66 | 1896 | ||
| ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI | 2000-06 - 2010-03 | 85 | 1896 | ||
| ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion | 2002-06 - 2008-05 | 85 | 1896 | ||
| ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 2002-11 - 2008-11 | 96 | 1896 | ||
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V | 1997-10 - 2010-03 | 110 | 150 | 1781 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 1996-04 - 2010-03 | 66 | 90 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 2000-06 - 2010-03 | 85 | 115 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 2002-11 - 2008-11 | 96 | 131 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 2005-05 - 2007-05 | 110 | 150 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion | 2000-06 - 2010-03 | 85 | 115 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i | 1996-04 - 2010-03 | 85 | 115 | 1984 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI | 2005-11 - 2010-03 | 103 | 140 | 1968 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 | 2000-06 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion | 2000-06 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 |
VW
37 vehicles
CALIFORNIA
1996 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 2000-05 - 2001-04 | 150 | 2792 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 1996-07 - 2000-05 | 103 | 2792 |
SHARAN
1995 - 2010
TRANSPORTER
1995 - 2003
Alternatives
€141,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,58
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9571-9819.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3571-9819.5€109,44
Lähetys 28 business days
€127,77
Lähetys 28 business days