Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 140 mm |
| Männän halkaisija 1 | 48 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 48 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694711 |
| Paino | 4.7 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.905 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€98.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA171
ATE
24.3481-1804.7
BENDIX
591563
694712B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2366R
CA2781R
CARDONE
385021
COMLINE
CBC184R
DELCO REMY
ELSTOCK
FTE
GIRLING
7110708
HELLA PAGID
JURID
694712J
LPR
PF12526
MERCEDES-BENZ
6394200183
6394200583
6394200783
6394201183
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
QBS2786
RXF5062
TEXTAR
38177100
TRW
UBD
56083
ZIMMERMANN
sbs
13012133188
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
43 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€83,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€136,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,81
Lähetys 2 business days
€159,27
Lähetys 28 business days