Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694701 |
| Paino | 1.6 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.748 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€71.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1860
RCA543
BENDIX
592683
694702B
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
CA2381R
CARDONE
384995
COMLINE
CBC189R
DELCO REMY
ELSTOCK
FTE
GIRLING
71031032
HELLA PAGID
8AC 355 394-461
JURID
694702J
LPR
PF20964
MERCEDES-BENZ
6394200383
6394200983
METZGER AUTOTEILE
NK
TEXTAR
38202500
38202600
TRW
UBD
56174
56175
ZIMMERMANN
sbs
13012133190
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
59 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€65,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€121,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä