Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 160 mm |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Männän halkaisija 1 | 44 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 44 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694636 |
| Paino | 5.2 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.32 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€97.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA366
ATE
BENDIX
592214
694635B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2850
CARDONE
384722
CITROËN
4401E6
4401L8
COMLINE
CBC292L
DELCO REMY
ELSTOCK
ERA Benelux
BC63220
FIAT
77362702
77364456
9949415
FTE
GIRLING
7110703
JURID
694635J
METZGER AUTOTEILE
NK
PEUGEOT
4401L8
QUINTON HAZELL
QBS5115
RXF3997
TEXTAR
38055600
TRW
UBD
54958
sbs
13012137109
Fit Vehicles
CITROËN
56 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
39 vehicles
DUCATO
1997 - ...
PEUGEOT
23 vehicles
BOXER
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori (230L) 2.0 HDI | 2001-08 - 2002-04 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 HDi | 2002-04 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 145 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Umpikori (244) 2.0 BiFuel | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.0 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 62 | 84 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.5 TD 4x4 | 1996-07 - 2002-04 | 76 | 103 | 2446 |
Alternatives
€122,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€143,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€105,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€143,45
Lähetys 28 business days
€129,79
Lähetys 28 business days