Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 34 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 34 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694559 |
| Paino | 1.26 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.303 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€94.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA145
BENDIX
592605
694560B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2579R
DELCO REMY
ELSTOCK
FTE
GIRLING
7105154
JURID
694560J
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542474
93179155
TEXTAR
38001600
38034900
38035000
VAUXHALL
93179155
sbs
13012136240
Fit Vehicles
OPEL
43 vehicles
ASTRA
1998 - 2009
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk IV (G) Viistoperä (T98) 1.6 16V (F08, F48) | 1998-02 - 2005-05 | 74 | 101 | 1598 |
Alternatives
€75,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€108,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€169,58
Lähetys 28 business days
€132,57
Lähetys 28 business days