Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 154 mm |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 57 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694510 |
| Paino | 3 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.032 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€77.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUBARU
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA444
BENDIX
591450
694509B
BLUE PRINT
BOSCH
Brake ENGINEERING
CA1857
CARDONE
388367
COMLINE
CBC486L
DELCO REMY
ELSTOCK
82-0837
FTE
GIRLING
7112350
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
694509J
LPR
PF11601
METZGER AUTOTEILE
NK
214465
SUBARU
26291AC010
26291AC011
26291AC012
26292AE150
26292AE151
TEXTAR
38168700
38178200
TRW
UBD
54834
sbs
1301214465
Fit Vehicles
SUBARU
48 vehicles
IMPREZA
1992 - ...
LEGACY
1989 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2000 4WD (BF5) | 1991-09 - 1994-07 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2200 Super 4WD (BF7) | 1989-01 - 1994-07 | 100 | 136 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.0 i (BD4) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I (BC) 2.0 GL | 1991-08 - 1993-12 | 103 | 1994 | ||
| LEGACY I (BC) 2000 4WD (BC5) | 1991-08 - 1994-07 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC7) | 1989-01 - 1994-07 | 100 | 136 | 2212 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 1800 4WD (BF3) | 1989-01 - 1994-07 | 76 | 103 | 1820 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2000 (BF5) | 1991-09 - 1993-12 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.0 i 4WD (BD5) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7) | 1994-09 - 1999-03 | 94 | 128 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7) | 1996-06 - 1999-03 | 96 | 131 | 2212 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i (BG4) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i 4WD (BG5) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.2 i 4WD (BG7) | 1994-02 - 1998-12 | 94 | 128 | 2212 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.2 i 4WD (BG7) | 1996-06 - 1998-11 | 96 | 131 | 2212 | |
| LEGACY III (BE) 2.0 AWD (BE5) | 1999-04 - 2003-08 | 92 | 125 | 1994 | |
| LEGACY III StW (BH) 2.0 AWD (BH5) | 1998-12 - 2003-08 | 92 | 125 | 1994 |
Alternatives
€130,28
Lähetys 28 business days
€126,29
Lähetys 28 business days
€120,02
Lähetys 28 business days