Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Vaihto-osa | |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694445 |
| Paino | 1.43 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.614 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€88.78
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA361
ATE
BENDIX
593141
694446B
BOSCH
BREMBO
F 61 177
F 61 227
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2802R
CARDONE
385229
CITROËN
1607376180
1638156580
4400P9
4400R3
COMLINE
CBC042R
DELCO REMY
DC73217
DC73871
DRI
42.3441.0000
42.8531.0000
ELSTOCK
FTE
GIRLING
7113623
HELLA PAGID
JURATEK
JCA1138R
JURID
694446J
KAWE
343217
343871
MAPCO
4315
NK
PEUGEOT
1607376180
1638156580
4400R3
TEXTAR
38095300
TRISCAN
UBD
56153
sbs
13012119104
Fit Vehicles
CITROËN
23 vehicles
BERLINGO
1999 - 2011
XSARA
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V | 2005-06 - 2006-09 | 81 | 1587 | ||
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi | 2005-09 - 2011-12 | 66 | 90 | 1560 | |
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V | 2003-01 - 2012-06 | 100 | 136 | 1997 | |
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi | 1999-12 - 2011-12 | 66 | 90 | 1997 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 | 1999-12 - 2001-09 | 65 | 88 | 1587 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 | 1999-12 - 2010-12 | 70 | 95 | 1587 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V | 2005-09 - 2011-12 | 80 | 109 | 1587 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V | 2000-02 - 2005-08 | 85 | 115 | 1749 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi | 2004-05 - 2011-12 | 80 | 109 | 1560 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 | 2002-06 - 2005-08 | 67 | 1587 | ||
| XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono | 2001-04 - 2004-10 | 74 | 1587 | ||
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 | 2004-02 - 2004-10 | 88 | 1997 | ||
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V | 1999-12 - 2011-11 | 101 | 1997 |
PEUGEOT
20 vehicles
PARTNER
1996 - 2015
Alternatives
€85,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä