Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 26 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 57 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694415 |
| Paino | 3.5 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.483 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€177.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALFA ROMEO
77364656
77365848
9949351
ATE
BENDIX
591381
694416B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2468R
CARDONE
384406
DELCO REMY
ELSTOCK
83-0794
FIAT
77364656
77365848
77367919
77368415
9949351
FTE
GIRLING
7112409
LANCIA
77364656
77365848
9949351
METZGER AUTOTEILE
NK
2123156
TEXTAR
38124600
TRW
UBD
54995
sbs
13012123156
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
10 vehicles
MITO
2008 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) | 2008-08 - 2015-08 | 85 | 115 | 1598 | |
| MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) | 2008-08 - 2010-08 | 66 | 90 | 1248 | |
| MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A) | 2009-09 - 2018-10 | 70 | 95 | 1248 | |
| MITO (955_) 1.4 Bifuel (955AXG1A) | 2009-01 - 2016-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 TJet (955AXG1A) | 2008-08 - 2013-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.4 Turbo MultiAir (955AXM1A, 955AXR11) | 2009-10 - 2014-12 | 99 | 135 | 1368 | |
| MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXC1B) | 2008-08 - 2015-08 | 88 | 120 | 1598 | |
| MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A, 955AYA1A) | 2013-12 - 2015-12 | 59 | 80 | 1248 | |
| MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A) | 2011-01 - 2015-12 | 62 | 84 | 1248 | |
| MITO (955_) 1.4 Bifuel (955.AXG1A) | 2016-04 - 2018-10 | 88 | 120 | 1368 |
FIAT
44 vehicles
BRAVO
2007 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRAVO II (198_) 1.4 T-Jet (198AXF1B) | 2007-09 - 2014-12 | 110 | 150 | 1368 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXC1B) | 2007-04 - 2014-12 | 110 | 150 | 1910 | |
| BRAVO II (198_) 2.0 D Multijet (198AXPIB) | 2008-09 - 2014-12 | 120 | 163 | 1956 | |
| BRAVO II (198_) 2.0 D Multijet (198AXN1B) | 2008-09 - 2014-12 | 121 | 165 | 1956 | |
| BRAVO II (198_) 1.4 16V (198AXS1B) | 2010-04 - 2014-12 | 103 | 140 | 1368 |
STILO
2001 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STILO (192_) 1.9 JTD | 2003-09 - 2006-11 | 93 | 126 | 1910 | |
| STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) | 2001-10 - 2007-04 | 125 | 170 | 2446 | |
| STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B) | 2003-09 - 2005-08 | 93 | 1910 | ||
| STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B) | 2003-09 - 2005-08 | 103 | 1910 | ||
| STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXT1B) | 2005-09 - 2008-08 | 110 | 1910 | ||
| STILO (192_) 1.9 D Multijet | 2005-09 - 2006-11 | 110 | 150 | 1910 | |
| STILO (192_) 1.9 JTD | 2004-01 - 2006-11 | 103 | 140 | 1910 | |
| STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B) | 2005-09 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD | 2004-01 - 2008-08 | 103 | 140 | 1910 | |
| STILO Multi Wagon (192_) 1.9 JTD | 2003-09 - 2008-08 | 93 | 126 | 1910 | |
| STILO Multi Wagon (192_) 2.4 20V (19245ZO) | 2004-01 - 2008-08 | 123 | 2446 | ||
| STILO VAN (192_) 1.9 JTD (192DXG1B) | 2004-02 - 2008-08 | 100 | 1910 |
TIPO
2015 - ...
LANCIA
6 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXB1A) | 2008-09 - 2014-08 | 110 | 150 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 16V (844.AXL1A) | 2010-07 - 2014-08 | 103 | 140 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 Bifuel (844.AXA1A) | 2011-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) | 2008-08 - 2014-08 | 85 | 116 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXP1A) | 2011-04 - 2014-08 | 77 | 105 | 1598 |
LYBRA
2001 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LYBRA (839_) 2.4 20V (839.CXM1A) | 2001-10 - 2005-10 | 125 | 170 | 2446 |
Alternatives
€134,75
Lähetys 28 business days
€99,58
Lähetys 28 business days