Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694402 |
| Paino | 1.3 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.513 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€91.00
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
APEC
RCA158
ATE
BENDIX
592823
694403B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2627R
CARDONE
384498
COMLINE
CBC048R
DELCO REMY
ELSTOCK
FIAT
77363520
77364644
77365115
FTE
HELLA PAGID
JURATEK
JCA1060R
JURID
694403J
KAWE
343755
LANCIA
77364644
77365115
MAPCO
4023
METZGER AUTOTEILE
TEXTAR
38124200
38141500
TRISCAN
TRW
UBD
54997
sbs
13012123142
Fit Vehicles
FIAT
61 vehicles
BRAVO
2006 - 2014
MULTIPLA
2000 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MULTIPLA (186_) 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) | 2000-09 - 2010-06 | 76 | 103 | 1596 | |
| MULTIPLA (186_) 1.6 16V (186AGB1A) | 2002-04 - 2010-06 | 70 | 95 | 1596 | |
| MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AXC1A) | 2001-10 - 2010-06 | 76 | 103 | 1596 | |
| MULTIPLA (186_) 1.9 JTD 115 | 2002-07 - 2010-06 | 85 | 115 | 1910 | |
| MULTIPLA (186_) 1.9 JTD (186AXE1A) | 2002-04 - 2010-06 | 88 | 120 | 1910 | |
| MULTIPLA VAN (186_) 1.9 JTD | 2004-05 - 2010-06 | 85 | 1910 | ||
| MULTIPLA VAN (186_) 1.9 JTD (186AXG1A, 186BXG1A) | 2002-04 - 2010-06 | 88 | 1910 | ||
| MULTIPLA VAN (186_) Bipower | 2001-10 - 2010-06 | 76 | 1596 | ||
| MULTIPLA VAN (186_) 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) | 2000-09 - 2010-06 | 76 | 1596 |
STILO
2001 - 2008
LANCIA
10 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXA1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXB1A) | 2008-09 - 2014-08 | 110 | 150 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 16V (844.AXL1A) | 2010-07 - 2014-08 | 103 | 140 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.4 Bifuel (844.AXA1A) | 2011-07 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) | 2008-08 - 2014-08 | 85 | 116 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXP1A) | 2011-04 - 2014-08 | 77 | 105 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) | 2009-01 - 2014-08 | 140 | 190 | 1910 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) | 2008-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 1956 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) | 2008-09 - 2014-08 | 121 | 165 | 1956 |
Alternatives
€160,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,60
Lähetys 2 business days
€88,99
Lähetys 2 business days