Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 44 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 44 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694337 |
| Paino | 2.5 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 19.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.734 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€92.05
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA480
ATE
BENDIX
591335
694338B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CARDONE
384475
384476
DELCO REMY
DRI
42.7660.0000
ELSTOCK
87-0766
87-0766-000
ERA Benelux
BC53429
FTE
JURID
694338J
KAWE
343429
NK
2147308
TEXTAR
38260400
TRISCAN
TRW
UBD
56043
VW
7H8615424
Fit Vehicles
VW
56 vehicles
CALIFORNIA
2007 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 63 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 77 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 75 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDi | 2007-05 - 2009-11 | 120 | 2461 |
MULTIVAN
2003 - 2015
TRANSPORTER
2003 - 2015
Alternatives
€105,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€109,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,66
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9441-9950.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3441-9950.5