Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694304 |
| Paino | 1.7 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.878 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€90.44
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA231
ATE
BENDIX
591308
694303B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2092
CARDONE
384299
COMLINE
CBC134L
DELCO REMY
DELPHI
LC7693
DRI
41.7150.0000
ELSTOCK
86-0751
86-0751-000
ERA Benelux
BC56010
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7106222
HELLA PAGID
JURATEK
JCA1023L
JURID
694303J
KAWE
343242
MAPCO
4114
NK
QUINTON HAZELL
QBS3489
SHAFTEC
BC8018
TEXTAR
38004900
38041000
TRISCAN
TRW
BHR222
BHR222E
UBD
54900
ZIMMERMANN
sbs
13012139115
Fit Vehicles
RENAULT
89 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
MEGANE
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport | 2004-05 - 2009-10 | 165 | 224 | 1998 |
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€144,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€150,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,82
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9387-7001.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3387-7001.5€150,40
Lähetys 28 business days