Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 77 mm |
| Männän halkaisija 1 | 35 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 35 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694290 |
| Paino | 2 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.277 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€80.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA216
ATE
BENDIX
590030
590812
694289B
BOSCH
0 986 473 379
0986471018
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1518
CARDONE
387625
DELCO REMY
DELPHI
LC2017
ELSTOCK
FTE
JURID
694289J
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
QBS3211
SAAB
4838983
SHAFTEC
BC9592
TEXTAR
38215400
TRW
BCN179
BHN335E
UBD
54084
sbs
13012136119
Fit Vehicles
OPEL
33 vehicles
VECTRA
1995 - 2003
SAAB
31 vehicles
9-3
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 (YS3D) 2.3 | 1999-09 - 2002-01 | 169 | 2290 | ||
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 | 1999-09 - 2002-01 | 169 | 2290 | ||
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i | 1998-02 - 2003-08 | 96 | 131 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo | 1998-02 - 2003-08 | 147 | 200 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-02 - 2003-08 | 136 | 185 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-10 - 2003-08 | 113 | 154 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo | 1999-10 - 2003-08 | 151 | 205 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo | 2001-01 - 2003-08 | 110 | 150 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i | 1998-02 - 2003-08 | 110 | 150 | 2290 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 i | 1998-02 - 2002-09 | 96 | 131 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo | 1998-02 - 2002-09 | 147 | 200 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-02 - 2002-09 | 136 | 185 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-10 - 2002-09 | 113 | 154 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1999-10 - 2002-09 | 151 | 205 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1999-03 - 2002-09 | 110 | 150 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.2 TiD | 1998-02 - 2000-11 | 85 | 115 | 2171 | |
| 9-3 (YS3D) 2.2 TiD | 2000-11 - 2002-09 | 92 | 125 | 2171 | |
| 9-3 (YS3D) 2.3 i | 1998-02 - 2002-09 | 110 | 150 | 2290 | |
| 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo | 1998-10 - 2002-09 | 165 | 224 | 2290 |
900
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 900 II 2.0 -16 Turbo | 1993-07 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II 2.0 i | 1994-08 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II 2.3 -16 | 1993-07 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II 2.5 -24 V6 | 1993-07 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 | |
| 900 II Cabriolet 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Cabriolet 2.0 i | 1993-12 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II Cabriolet 2.3 -16 | 1993-12 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II Cabriolet 2.5 -24 V6 | 1993-12 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 | |
| 900 II Coupe 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.0 i | 1994-08 - 1998-02 | 96 | 131 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.3 -16 | 1993-12 - 1998-02 | 110 | 150 | 2290 | |
| 900 II Coupe 2.5 -24 V6 | 1993-12 - 1998-02 | 125 | 170 | 2498 |
Alternatives
€41,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,79
Lähetys 2 business days
ATE ® 13.2351-0025.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.4351-0025.5