Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| parilliset tuotenumerot | FCL694194 |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.538 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€85.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA221
ATE
BENDIX
591418
694193B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2181
CA2578
CARDONE
384158
COMLINE
CBC046L
DA SILVA
ET1981
DELCO REMY
DRI
41.8710.0000
ELSTOCK
86-0817
86-0817-000
ERA Benelux
BC53070
FTE
GIRLING
7103313
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JCA1027L
JURID
694193J
KAWE
343070
MAPCO
4676
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
1605119
542047
542467
5542275
93170606
93176084
93177446
93184693
95521077
QUINTON HAZELL
QBS3243
TEXTAR
38009200
38046300
TRISCAN
UBD
54692
VAUXHALL
93170606
93176084
93177446
93184693
95521077
R1740118
ZIMMERMANN
sbs
13012136141
Fit Vehicles
CHEVROLET
2 vehicles
ASTRA
2002 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Sedan 2.0 DTi GLS | 2002-08 - 2011-12 | 74 | 101 | 1995 | |
| ASTRA Viistoperä 2.0 DTi | 2002-08 - 2011-12 | 74 | 101 | 1995 |
OPEL
35 vehicles
ASTRA
2000 - 2005
MERIVA
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.7 CDTI (E75) | 2003-09 - 2010-05 | 74 | 100 | 1686 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.6 16V (E75) | 2003-05 - 2006-01 | 74 | 100 | 1598 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.7 DTI (E75) | 2003-09 - 2010-05 | 55 | 75 | 1686 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.8 (E75) | 2003-05 - 2010-05 | 92 | 125 | 1796 |
ZAFIRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 16V (F75) | 1999-04 - 2005-06 | 74 | 101 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 CNG (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 71 | 97 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 1999-04 - 2000-09 | 85 | 116 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 92 | 125 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DI 16V (F75) | 1999-07 - 2005-06 | 60 | 82 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DTI 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 74 | 101 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2002-11 - 2005-06 | 147 | 200 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 108 | 147 | 2198 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 86 | 117 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 92 | 125 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 (F75) | 2003-10 - 2005-06 | 76 | 1598 |
VAUXHALL
1 vehicles
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A (T98) 1.8 16V | 2000-09 - 2005-08 | 92 | 125 | 1796 |
Alternatives
€71,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,28
Lähetys 2 business days