Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 45 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 45 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694118 |
| Paino | 2.7 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.564 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€72.74
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,60
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1799E
LCA512
ATE
BENDIX
590928
694117B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2009
CARDONE
387937
COMLINE
CBC338L
DA SILVA
ET1806
DELCO REMY
DELPHI
LC4912
DRI
41.5520.0000
ELSTOCK
86-0525
86-0525-000
ERA Benelux
BC52878
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7109261
HELLA PAGID
JURID
694117J
KAWE
342878
LPR
PF20599
MAPCO
4710
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
QBS2729
SHAFTEC
BC8001
TEXTAR
38131900
TRISCAN
TRW
UBD
54570
ZIMMERMANN
sbs
13012133135
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
31 vehicles
SPRINTER
1995 - 2006
VW
28 vehicles
LT
1996 - 2006
Alternatives
€120,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€116,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.3451-8501.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3451-8501.5€140,50
Lähetys 28 business days