Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 120 mm |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694053 |
| Paino | 2.5 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.643 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€194.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
SEAT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA1144
RCA204
RCA372
ATE
BENDIX
590317
591615
591617
694054B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1782R
CA550R
CARDONE
388170
COMLINE
CBC150R
CBC157R
DA SILVA
ET1756
DELCO REMY
DELPHI
LC7345
DRI
42.9230.0000
ELSTOCK
87-0932
87-0932-000
ERA Benelux
BC52823
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JCA1048R
JURID
694054J
KAWE
342823
MAPCO
4895
QUINTON HAZELL
QBS4384
SHAFTEC
BC8653R
BC9328R
TEXTAR
38009100
38046200
TRISCAN
UBD
54509
VAICO
sbs
13012147138
13012147244
Fit Vehicles
SEAT
3 vehicles
ALHAMBRA
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V | 1997-10 - 2010-03 | 110 | 150 | 1781 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 1996-04 - 2010-03 | 66 | 90 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i | 1996-04 - 2010-03 | 85 | 115 | 1984 |
VW
37 vehicles
SHARAN
1995 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI | 1995-09 - 2010-03 | 66 | 90 | 1896 | |
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V | 1997-09 - 2010-03 | 110 | 150 | 1781 | |
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 | 1995-09 - 2010-03 | 85 | 115 | 1984 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€89,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€150,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€130,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä