Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 125 mm |
| Männän halkaisija 1 | 43 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 43 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL694008 |
| Paino | 3.85 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.039 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€86.52
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA174
ATE
BENDIX
591154
694007B
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
CA1272
CARDONE
384007
COMLINE
CBC107L
DA SILVA
ET6603
DELCO REMY
DELPHI
LC7425
DRI
31.6750.0000
ELSTOCK
82-0657
82-0657-000
ERA Benelux
BC62348
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7107618
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
694007J
KAWE
342348
LPR
PF12439
METZGER AUTOTEILE
MITSUBISHI
MB858404
MB858406
NIPPARTS
J3215022
NK
QUINTON HAZELL
QBS2863
SHAFTEC
BC9838
TEXTAR
38099100
38099200
TRISCAN
8170 342348
817042127
TRW
UBD
54148
54184
ZIMMERMANN
sbs
13012130167
Fit Vehicles
HYUNDAI
3 vehicles
GALLOPER
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALLOPER II (JK-01) 2.5 TCi D | 1998-08 - 2003-12 | 77 | 2476 | ||
| GALLOPER II (JK-01) 2.5 TD intercooler | 1998-08 - 2003-12 | 73 | 99 | 2476 | |
| GALLOPER II (JK-01) 3.0 V6 | 1998-08 - 2003-12 | 104 | 141 | 2972 |
MITSUBISHI
40 vehicles
COLT
1996 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) | 1996-05 - 2000-09 | 66 | 90 | 1597 |
DELICA
1995 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELICA / SPACE GEAR 2.4 Neliveto (PD4W) | 1995-05 - 2000-05 | 97 | 2351 | ||
| DELICA / SPACE GEAR 2.5 (PD5W) | 1995-05 - 2000-05 | 73 | 2477 |
GALLOPER
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALLOPER (JK-01) 2.5 TD | 1998-09 - 2003-12 | 65 | 88 | 2476 | |
| GALLOPER (JK-01) 2.5 TD intercooler | 1998-09 - 2003-12 | 73 | 99 | 2476 | |
| GALLOPER (JK-01) 3.0 V6 | 1998-09 - 2003-12 | 104 | 141 | 2972 |
L200
1996 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TDiC | 2001-08 - 2005-09 | 74 | 2477 | ||
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) | 1996-06 - 2007-12 | 97 | 132 | 2351 | |
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) | 2001-09 - 2007-12 | 85 | 115 | 2477 | |
| L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 TD 4WD (K74T) | 2001-08 - 2007-12 | 98 | 133 | 2477 |
L400
1995 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| L400 Umpikori (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2500 TD 4WD (PD5W, PD5V, PA5W, PA5V) | 1996-09 - 2005-06 | 64 | 87 | 2477 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) | 1996-09 - 2005-06 | 94 | 128 | 2351 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 4WD (PD4W) | 1996-09 - 2005-06 | 94 | 128 | 2351 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) | 1995-05 - 2002-10 | 97 | 132 | 2351 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) | 1995-05 - 2000-05 | 85 | 115 | 1997 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W) | 1995-05 - 2000-05 | 97 | 132 | 2351 | |
| L400 Bussi (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.5 TD 4WD (PD5V/W) | 1995-05 - 2000-05 | 73 | 99 | 2477 |
PAJERO
1990 - ...
Alternatives
€95,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€95,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€130,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€140,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,26
Lähetys 2 business days