Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 125 mm |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 57 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692835 |
| Paino | 3.15 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.146 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€200.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA448
ATE
BENDIX
591860
692836B
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1184
CA985
CARDONE
382836
DA SILVA
ET4728
DELCO REMY
DELPHI
LC3538
DRI
31.1841.0010
ELSTOCK
82-1148
82-1148-004
ERA Benelux
BC61328
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112194
HELLA PAGID
8AC 355 392-311
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KAWE
341328
LPR
PF12339
NIPPARTS
J3215013
NK
QUINTON HAZELL
QBS2849
SHAFTEC
BC9926
TEXTAR
38118500
TRISCAN
TRW
UBD
52454
sbs
13012130163
Fit Vehicles
HYUNDAI
3 vehicles
GALLOPER
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALLOPER I 3.0 V6 | 1991-08 - 1998-07 | 104 | 2972 | ||
| GALLOPER I 2.5 TD | 1991-08 - 1998-07 | 62 | 85 | 2477 | |
| GALLOPER I 2.5 TD intercooler | 1991-08 - 1998-07 | 70 | 95 | 2477 |
MITSUBISHI
33 vehicles
L
1986 - 2006
L200
1986 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 (K12T, K32T) | 1986-11 - 1996-08 | 75 | 1997 | ||
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.0 4WD (K32T, K22T) | 1986-11 - 1996-08 | 75 | 1997 | ||
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D 4WD (K24T) | 1987-12 - 1993-05 | 51 | 70 | 2476 | |
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 D (K14T) | 1986-11 - 1996-10 | 51 | 70 | 2476 | |
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.5 TD 4WD (K34T) | 1992-11 - 1996-08 | 64 | 87 | 2477 | |
| L200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) 2.6 4WD (K33T) | 1989-11 - 1995-05 | 76 | 103 | 2555 |
PAJERO
1983 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G) | 1987-04 - 1991-12 | 64 | 87 | 2477 | |
| PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G) | 1989-11 - 1990-11 | 70 | 95 | 2477 | |
| PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) | 1988-11 - 1990-11 | 104 | 141 | 2972 | |
| PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G) | 1986-05 - 1989-10 | 62 | 84 | 2477 | |
| PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G) | 1989-11 - 1990-11 | 70 | 95 | 2477 | |
| PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G) | 1983-01 - 1990-11 | 76 | 103 | 2555 |
Alternatives
€97,24
Lähetys 2 business days
€150,79
Lähetys 28 business days
€58,73
Lähetys 28 business days