Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 110 mm |
| Männän halkaisija 1 | 57 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 25 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 57 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692758 |
| Paino | 3.55 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.75 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€146.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA3324E
BENDIX
590911
692759B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1647R
CARDONE
388342
DELCO REMY
DELPHI
LC7418
DRI
32.5610.0000
ELSTOCK
83-0516
83-0516-000
ERA Benelux
BC62535
FTE
RS571409A0
RX571409A0
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112329
HELLA PAGID
JURID
692759J
KAWE
342535
LPR
PF11402
NK
QUINTON HAZELL
QBS2738
SHAFTEC
BC9463R
TEXTAR
38027300
38079200
TRISCAN
8170 23340
8170 342535
TRW
UBD
54047
ZIMMERMANN
sbs
13012133166
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
52 vehicles
C-CLASS
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA (W202) C 200 Kompressor (202.025) | 1995-10 - 2000-05 | 132 | 180 | 1998 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) | 1996-11 - 2001-03 | 141 | 192 | 1998 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) | 2000-09 - 2001-03 | 120 | 163 | 1998 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) | 1997-06 - 2000-09 | 142 | 193 | 2295 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 240 T (202.086) | 1997-06 - 2000-09 | 125 | 170 | 2398 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 240 T (202.088) | 2000-09 - 2001-03 | 125 | 170 | 2597 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) | 1996-06 - 2001-03 | 110 | 150 | 2497 | |
| C-SARJA T-Model (S202) C 280 T (202.089) | 1997-06 - 2001-03 | 145 | 197 | 2799 | |
| C-SARJA (W202) C 200 Kompressor (202.025) | 1996-11 - 2000-05 | 141 | 192 | 1998 | |
| C-SARJA (W202) C 230 Kompressor (202.024) | 1995-10 - 2000-05 | 142 | 193 | 2295 | |
| C-SARJA (W202) C 240 (202.026) | 1997-06 - 2000-05 | 125 | 170 | 2398 | |
| C-SARJA (W202) C 250 Turbo-D (202.128) | 1995-10 - 2000-05 | 110 | 150 | 2497 | |
| C-SARJA (W202) C 280 (202.029) | 1997-06 - 2000-05 | 145 | 197 | 2799 |
CLK
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK Cabriolet (A208) CLK 200 (208.435) | 1998-03 - 2002-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 (208.335) | 1997-06 - 2002-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) | 2000-06 - 2002-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) | 1997-06 - 2000-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) | 1997-06 - 2000-06 | 142 | 193 | 2295 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) | 2000-06 - 2002-06 | 145 | 197 | 2295 |
E-CLASS
1995 - 2003
SLK
1996 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R170) 200 (170.435) | 1996-09 - 2000-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) | 2000-03 - 2004-04 | 120 | 163 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) | 1996-10 - 2000-03 | 141 | 192 | 1998 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) | 1996-09 - 2000-03 | 142 | 193 | 2295 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) | 2000-03 - 2004-04 | 145 | 197 | 2295 |
Alternatives
€60,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.3571-8512.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3571-8512.5€103,74
Lähetys 28 business days