Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 82 mm |
| Männän halkaisija 1 | 38 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 38 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692343 |
| Paino | 2.6 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.64 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
590863
590867
692344B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA257R
CARDONE
382344
DA SILVA
ET0165
DELCO REMY
DELPHI
LC3215
DRI
42.4980.0000
ELSTOCK
87-0489
87-0489-000
ERA Benelux
BC50631
FTE
RS38207A0
RX38207A0
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7103223
KAWE
34631
LPR
PF20654
NK
214828
214832
QUINTON HAZELL
QBS4524
SHAFTEC
BC853R
TEXTAR
38206400
38206600
TRISCAN
UBD
50631
sbs
1301214828
1301214832
Fit Vehicles
VOLVO
53 vehicles
240
1974 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1974-08 - 1975-07 | 60 | 82 | 1986 | |
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1980-08 - 1984-12 | 71 | 97 | 1986 | |
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1976-08 - 1982-01 | 66 | 90 | 1986 | |
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1984-08 - 1985-07 | 76 | 103 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1984-09 - 1993-12 | 89 | 1986 | ||
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1990-01 - 1993-12 | 82 | 1986 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1988-09 - 1993-12 | 82 | 1986 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.0 | 1983-08 - 1993-07 | 86 | 1986 | ||
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1986-08 - 1988-12 | 85 | 2316 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1986-08 - 1988-12 | 85 | 2316 | ||
| 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo | 1980-08 - 1985-07 | 114 | 155 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1986-07 | 81 | 110 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1986-08 - 1987-07 | 83 | 113 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1985-07 | 96 | 131 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat | 1986-08 - 1993-07 | 85 | 115 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1975-08 - 1980-07 | 74 | 100 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 80 | 109 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1974-08 - 1983-09 | 90 | 122 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1974-08 - 1975-07 | 71 | 97 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 79 | 107 | 2127 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1980-08 - 1984-07 | 82 | 112 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1984-08 - 1988-12 | 98 | 133 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 | 1980-08 - 1984-12 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.3 Cat | 1991-08 - 1992-07 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel | 1988-08 - 1993-08 | 58 | 79 | 2383 | |
| 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel | 1979-04 - 1993-08 | 60 | 82 | 2383 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1976-08 - 1979-07 | 66 | 90 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1978-09 - 1983-08 | 71 | 97 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1974-08 - 1976-07 | 60 | 82 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.0 | 1984-08 - 1985-07 | 76 | 103 | 1986 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 | 1974-08 - 1975-07 | 71 | 97 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 | 1975-08 - 1980-07 | 74 | 100 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 | 1980-08 - 1984-07 | 79 | 107 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.1 | 1974-08 - 1983-09 | 90 | 122 | 2127 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1984-08 - 1986-07 | 81 | 110 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1980-08 - 1984-07 | 82 | 112 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1986-08 - 1987-07 | 83 | 113 | 2315 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1983-08 - 1985-07 | 96 | 131 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1980-08 - 1983-07 | 100 | 136 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1978-08 - 1982-12 | 103 | 140 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 | 1984-08 - 1989-12 | 98 | 133 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.3 i Cat | 1986-08 - 1993-07 | 85 | 115 | 2316 | |
| 240 (P242, P244) 2.4 Diesel | 1978-08 - 1985-07 | 60 | 82 | 2383 | |
| 240 (P242, P244) 2.4 Diesel | 1987-08 - 1993-08 | 58 | 79 | 2383 |
260
1974 - 1982
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 260 StW (P265) 2.7 | 1978-10 - 1982-07 | 109 | 148 | 2664 | |
| 260 StW (P265) 2.7 | 1975-07 - 1982-07 | 103 | 140 | 2664 | |
| 260 StW (P265) 2.7 | 1975-08 - 1977-07 | 92 | 125 | 2664 | |
| 260 StW (P265) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 114 | 155 | 2849 | |
| 260 (P262, P264) 2.7 | 1974-08 - 1980-07 | 103 | 140 | 2664 | |
| 260 (P262, P264) 2.7 | 1978-08 - 1982-07 | 109 | 148 | 2664 | |
| 260 (P262, P264) 2.7 | 1976-08 - 1982-07 | 92 | 125 | 2664 | |
| 260 (P262, P264) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 95 | 129 | 2849 | |
| 260 (P262, P264) 2.8 | 1980-08 - 1982-07 | 114 | 155 | 2849 |
Alternatives
€98,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHN223
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN223E