Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 76 mm |
| Männän halkaisija 1 | 52 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 52 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692301 |
| Paino | 2.6 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,25 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.189 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€71.05
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAEWOO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA3216E
ATE
11.3521-8012.2
24.3521-1702.5
BENDIX
590805
692302B
BLUE PRINT
ADG04802
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA759R
CARDONE
382302
DA SILVA
ET5613
DAEWOO
96193090
DELCO REMY
DELPHI
LC3457
LC3505
DRI
32.4050.0000
ELSTOCK
83-0450
83-0450-000
ERA Benelux
BC61821
FTE
RS521401A0
RX521401A0
GENERAL RICAMBI
OP6030
VA6010
GIRLING
7107143
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
692302J
KAWE
341821
LPR
PF10448
MAPCO
4659
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542232
542250
5542050
90297766
90487043
93173145
QUINTON HAZELL
QBS3188
SHAFTEC
BC351R
TEXTAR
38064900
TRISCAN
UBD
50297
VAICO
VAUXHALL
90297766
90487043
93173145
sbs
13012136128
Fit Vehicles
DAEWOO
10 vehicles
ESPERO
1995 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPERO (KLEJ) 2.0 | 1995-02 - 1999-06 | 77 | 105 | 1998 | |
| ESPERO (KLEJ) 1.5 16V | 1995-02 - 1999-06 | 66 | 90 | 1498 | |
| ESPERO (KLEJ) 1.8 | 1995-02 - 1999-09 | 66 | 90 | 1796 | |
| ESPERO (KLEJ) 1.8 | 1995-02 - 1999-06 | 70 | 95 | 1796 |
LANOS
1997 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LANOS Sedan (KLAT) 1.6 16V | 1997-02 - ... | 78 | 106 | 1598 | |
| LANOS (KLAT) 1.5 | 1997-10 - 1999-06 | 73 | 99 | 1498 | |
| LANOS (KLAT) 1.6 16V | 1997-05 - ... | 78 | 106 | 1598 |
NEXIA
1995 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NEXIA 1.5 16V (08, 68) | 1995-02 - 1997-08 | 66 | 90 | 1498 | |
| NEXIA Sedan 1.5 16V (19) | 1995-02 - 1997-08 | 66 | 90 | 1498 |
NUBIRA
1997 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NUBIRA Wagon (J100) 1.6 16V | 1997-05 - 1999-05 | 78 | 106 | 1598 |
OPEL
142 vehicles
ASTRA
1991 - 2005
CALIBRA
1989 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIBRA A (C89) 2.0 i (M07) | 1989-08 - 1996-12 | 85 | 115 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) | 1990-06 - 1994-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) | 1994-02 - 1997-07 | 100 | 136 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) | 1990-06 - 1994-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) | 1994-02 - 1997-07 | 100 | 136 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 4x4 (M07) | 1990-06 - 1997-07 | 85 | 115 | 1998 |
KADETT
1984 - 1993
VECTRA
1988 - 2003
VAUXHALL
4 vehicles
CAVALIER
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.8 | 1988-09 - 1990-10 | 66 | 90 | 1796 | |
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.8 i Cat | 1990-03 - 1995-11 | 66 | 90 | 1796 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.8 | 1988-09 - 1995-08 | 66 | 90 | 1796 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.8 i Cat | 1990-03 - 1995-11 | 66 | 90 | 1796 |
Alternatives
€52,56
Lähetys 2 business days
€119,83
Lähetys 28 business days
€78,60
Lähetys 28 business days