Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 76 mm |
| Männän halkaisija 1 | 48 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 20 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 48 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692295 |
| Paino | 2 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,5 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.291 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€77.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,27
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA3236E
ATE
BENDIX
590807
692296B
BLUE PRINT
ADG04804
BOSCH
0 986 471 900
0 986 473 900
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1135R
CARDONE
382296
DA SILVA
ET5928
DAEWOO
96192183
96226978
DELCO REMY
DELPHI
LC3756
ELSTOCK
ERA Benelux
BC61987
FTE
RX481411A0
RX481413A0
GENERAL RICAMBI
OP6036
VA6016
GIRLING
7110211
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
692296J
KAWE
341987
LPR
PF10232
NK
OPEL
542242
542244
90421730
90421740
QUINTON HAZELL
QBS3206
TEXTAR
38058400
38058600
TRISCAN
UBD
52059
VAICO
VAUXHALL
90421730
90421740
sbs
13012136202
Fit Vehicles
DAEWOO
11 vehicles
LANOS
1997 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LANOS Sedan (KLAT) 1.5 | 1997-05 - ... | 63 | 86 | 1498 | |
| LANOS (KLAT) 1.3 | 1997-05 - ... | 55 | 75 | 1349 | |
| LANOS (KLAT) 1.5 | 1997-05 - ... | 63 | 86 | 1498 | |
| LANOS (KLAT) 1.5 | 1997-10 - 1999-06 | 73 | 99 | 1498 | |
| LANOS Sedan (KLAT) 1.3 | 1997-05 - ... | 55 | 75 | 1349 |
NEXIA
1995 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NEXIA 1.5 (08, 68) | 1995-02 - 1997-08 | 55 | 75 | 1498 | |
| NEXIA Sedan 1.5 (19) | 1995-02 - 1997-08 | 52 | 71 | 1498 | |
| NEXIA Sedan 1.5 (19) | 1995-02 - 1997-08 | 55 | 75 | 1498 | |
| NEXIA Sedan 1.5 (19) | 1996-08 - 1997-08 | 44 | 60 | 1498 | |
| NEXIA 1.5 (08, 68) | 1995-02 - 1997-08 | 52 | 71 | 1498 | |
| NEXIA 1.5 (08, 68) | 1996-08 - 1997-08 | 44 | 60 | 1498 |
OPEL
85 vehicles
ASTRA
1991 - 2005
COMBO
1994 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.2 | 1994-07 - 2001-10 | 33 | 45 | 1195 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 | 1994-07 - 2001-10 | 44 | 60 | 1389 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 | 1994-07 - 2001-10 | 60 | 82 | 1389 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.7 D | 1994-07 - 2001-10 | 44 | 60 | 1686 |
CORSA
1988 - 2000
KADETT
1992 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KADETT E Combo (T85) 1.7 D (C25, D25) | 1992-07 - 1994-07 | 44 | 60 | 1699 |
TIGRA
1994 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1997-08 - 1998-08 | 74 | 1598 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1994-07 - 1998-08 | 78 | 106 | 1598 |
VECTRA
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) | 1988-09 - 1993-05 | 60 | 82 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1993-09 - 1995-11 | 52 | 71 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1993-09 - 1995-11 | 55 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.4 S (F68, M68) | 1988-04 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19) | 1988-09 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 i (F68, M68) | 1993-09 - 1995-11 | 55 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 i (F68, M68) | 1993-09 - 1995-11 | 52 | 71 | 1598 | |
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 i Cat (F68, M68) | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 S | 1988-09 - 1993-05 | 60 | 82 | 1598 |
VAUXHALL
3 vehicles
CAVALIER
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.4 S | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1389 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 |
Alternatives
€89,02
Lähetys 2 business days
€83,57
Lähetys 28 business days
ATE ® 11.3481-8084.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
11.9481-9872.2TRW ® BHV209E
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHV211E