Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 90 mm |
| Männän halkaisija 1 | 60 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 60 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL692163 |
| Paino | 2.95 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M10X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.505 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€177.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUSTIN
FORD
Cross-Reference Numbers
APEC
BCA3189E
BCA3190E
ATE
BENDIX
590728
590729
692164B
BOSCH
Brake ENGINEERING
CA411R
CARDONE
382164
DA SILVA
ET5473
ET5475
DELPHI
LC3162
LC3163
ELSTOCK
ERA Benelux
BC60886
BC60887
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7107156
KAWE
34886
34887
LPR
PF12645
PF12646
QUINTON HAZELL
QBS1635
SHAFTEC
BC699R
TEXTAR
38210000
38210200
TRISCAN
UBD
50094
50886
50887
sbs
1301212559
1301212560
Fit Vehicles
FORD
111 vehicles
SCORPIO
1985 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i | 1991-09 - 1994-09 | 85 | 115 | 1998 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.0 i | 1991-09 - 1994-09 | 88 | 120 | 1998 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.4 i | 1991-09 - 1994-09 | 92 | 125 | 2394 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 D | 1990-10 - 1992-08 | 51 | 69 | 2499 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD | 1991-09 - 1993-07 | 68 | 92 | 2498 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.5 TD | 1993-08 - 1994-09 | 85 | 115 | 2500 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 24V | 1993-08 - 1994-09 | 143 | 195 | 2935 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i | 1991-09 - 1994-09 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 | 1992-09 - 1994-09 | 107 | 2914 | ||
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 | 1992-11 - 1993-09 | 85 | 1993 | ||
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 | 1988-11 - 1992-10 | 80 | 1998 | ||
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 | 1990-03 - 1992-08 | 77 | 1998 | ||
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 | 1989-06 - 1993-03 | 80 | 1998 | ||
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 | 1985-04 - 1989-08 | 77 | 105 | 1993 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i | 1986-09 - 1994-09 | 110 | 150 | 2933 | |
| SCORPIO I Turnier (GGE) 2.9 i 4x4 | 1988-05 - 1993-02 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i | 1992-02 - 1994-09 | 85 | 115 | 1998 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 1.8 | 1985-04 - 1992-02 | 66 | 90 | 1796 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i | 1985-10 - 1990-12 | 74 | 100 | 1993 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i | 1985-04 - 1992-02 | 85 | 115 | 1993 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i | 1992-02 - 1994-09 | 85 | 115 | 1998 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.0 i | 1989-05 - 1994-09 | 88 | 120 | 1998 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i | 1988-10 - 1992-02 | 92 | 125 | 2394 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i | 1986-09 - 1988-09 | 96 | 130 | 2394 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.4 i Cat | 1988-10 - 1994-09 | 92 | 125 | 2394 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i | 1985-04 - 1986-11 | 110 | 150 | 2792 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x4 | 1985-10 - 1986-11 | 110 | 150 | 2792 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 D | 1985-12 - 1992-02 | 51 | 69 | 2498 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD | 1988-06 - 1993-07 | 68 | 92 | 2498 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.5 TD | 1993-08 - 1994-09 | 85 | 115 | 2500 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i | 1986-09 - 1994-09 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 24V | 1991-04 - 1994-09 | 143 | 195 | 2933 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 | 1986-09 - 1994-09 | 110 | 150 | 2933 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x4 | 1988-05 - 1993-02 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i Cat | 1987-10 - 1994-09 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.0 i | 1989-05 - 1994-09 | 88 | 120 | 1998 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.4 i | 1988-10 - 1994-10 | 92 | 125 | 2394 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 D | 1989-12 - 1994-12 | 51 | 69 | 2498 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD | 1988-06 - 1993-07 | 68 | 92 | 2498 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.5 TD | 1993-08 - 1994-09 | 85 | 115 | 2500 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i | 1986-09 - 1994-12 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 24V | 1991-04 - 1994-09 | 143 | 195 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 2.9 i 4x4 | 1989-12 - 1994-10 | 107 | 145 | 2933 | |
| SCORPIO I Sedan (GGE) 1.8 | 1986-01 - 1988-10 | 66 | 1796 |
SIERRA
1987 - 1993