Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | DELCO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 52 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 20 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 52 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691761 |
| Paino | 3.1 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,25 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.139 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€194.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3521-0706.7
BENDIX
591145
691762B
BOSCH
0 986 472 464
0 986 474 464
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA590R
CARDONE
381762
DA SILVA
ET4236
DELCO REMY
DELPHI
LC2879
LC2880
DRI
32.6250.1010
ELSTOCK
83-0652-1
83-0652-104
ERA Benelux
BC61019
FTE
RS529802A0
RX529802A0
GENERAL RICAMBI
OP6028
VA6008
GIRLING
7107137
JURID
691762J
KAWE
341019
LPR
PF10018
NK
QUINTON HAZELL
QBS3176
REMSA
9005902
SHAFTEC
BC510R
TEXTAR
38208000
TRISCAN
UBD
50861
sbs
13012136102
Fit Vehicles
OPEL
54 vehicles
ASCONA
1982 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68) | 1987-09 - 1988-08 | 62 | 84 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68) | 1985-01 - 1986-08 | 74 | 100 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68) | 1982-09 - 1986-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) | 1987-08 - 1988-08 | 74 | 100 | 1998 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1998 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 116 | 1998 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 (F68, M68) | 1987-09 - 1988-08 | 62 | 84 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 E (F68, M68) | 1985-01 - 1986-08 | 74 | 100 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 i (F68, M68) | 1982-09 - 1986-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 2.0 i (F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1998 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 2.0 i Cat (F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 116 | 1998 |
CAMPO
1991 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMPO (TF0, TF1) 2.5 D (TFR54) | 1991-08 - 1994-06 | 56 | 76 | 2499 |
CORSA
1988 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) | 1989-09 - 1993-03 | 72 | 98 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) | 1988-05 - 1992-03 | 74 | 100 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) | 1988-08 - 1992-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68) | 1992-02 - 1993-03 | 74 | 101 | 1598 |
KADETT
1983 - 1994
VAUXHALL
3 vehicles
CAVALIER
1981 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1986-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 |
Alternatives
€117,61
Lähetys 28 business days