Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | DELCO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Männän halkaisija 1 | 52 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 20 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 52 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691762 |
| Paino | 3.1 kg |
| Sylinteriluku | 1 |
| Liitinkierre | M10X1,25 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M8X1,25 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.165 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€194.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,95
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3521-0705.7
BENDIX
591144
691761B
BOSCH
0 986 471 464
0 986 473 464
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA590
CARDONE
381761
DA SILVA
ET4233
DELCO REMY
DELPHI
LC2879
LC2880
DRI
31.6250.1010
ELSTOCK
82-0652-1
82-0652-104
ERA Benelux
BC61018
FTE
RS529801A0
RX529801A0
GENERAL RICAMBI
OP6027
VA6007
GIRLING
7107136
JURID
691761J
KAWE
341018
LPR
PF10017
QUINTON HAZELL
QBS3175
REMSA
9005901
SHAFTEC
BC510
TEXTAR
38207900
38208000
TRISCAN
UBD
50860
sbs
13012136101
13012136102
Fit Vehicles
OPEL
54 vehicles
ASCONA
1982 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASCONA C (J82) 1.8 (F11, M11, F68, M68) | 1987-09 - 1988-08 | 62 | 84 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 1.8 E (F11, M11, F68, M68) | 1985-01 - 1986-08 | 74 | 100 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 1.8 i (F11, M11, F68, M68) | 1982-09 - 1986-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) | 1987-08 - 1988-08 | 74 | 100 | 1998 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i (F11, M11, F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1998 | |
| ASCONA C (J82) 2.0 i Cat (F11, M11, F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 116 | 1998 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 (F68, M68) | 1987-09 - 1988-08 | 62 | 84 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 E (F68, M68) | 1985-01 - 1986-08 | 74 | 100 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 1.8 i (F68, M68) | 1982-09 - 1986-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 2.0 i (F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1998 | |
| ASCONA C Viistoperä (J82) 2.0 i Cat (F68, M68) | 1986-09 - 1988-08 | 85 | 116 | 1998 |
CAMPO
1991 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMPO (TF0, TF1) 2.5 D (TFR54) | 1991-08 - 1994-06 | 56 | 76 | 2499 |
CORSA
1988 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) | 1989-09 - 1993-03 | 72 | 98 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) | 1988-05 - 1992-03 | 74 | 100 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) | 1988-08 - 1992-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68) | 1992-02 - 1993-03 | 74 | 101 | 1598 |
KADETT
1983 - 1994
VAUXHALL
3 vehicles
CAVALIER
1981 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1986-08 | 82 | 112 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.8 i | 1981-09 - 1988-08 | 85 | 115 | 1796 |
Alternatives
€120,33
Lähetys 28 business days
€117,61
Lähetys 28 business days