Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 75 mm |
| Männän halkaisija 1 | 35 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 35 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691345 |
| Paino | 1.75 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.808 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€72.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
RCA475
BENDIX
590899
590901
591609
591625
691346B
BOSCH
0 986 471 952
0 986 473 952
Brake ENGINEERING
CA1269R
CA603R
CARDONE
381346
DELPHI
LC2920
ELSTOCK
FTE
RS35201A0
RX35201A0
GIRLING
7103109
HELLA PAGID
JURID
691346J
METZGER AUTOTEILE
QUINTON HAZELL
QBS2636
SHAFTEC
BC407R
BC9841R
TEXTAR
38002700
38036800
38214700
38214900
38215100
38215300
UBD
50595
52315
sbs
1301213334
1301213342
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
137 vehicles
124
1984 - 1993
190
1982 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 190 (W201) 2.0 (201.023) | 1986-01 - 1990-05 | 75 | 102 | 1996 | |
| 190 (W201) 2.0 (201.023) | 1983-08 - 1990-05 | 77 | 105 | 1996 | |
| 190 (W201) D 2.0 (201.122) | 1983-08 - 1989-08 | 53 | 72 | 1997 | |
| 190 (W201) D 2.5 (201.126) | 1985-04 - 1993-08 | 66 | 90 | 2497 | |
| 190 (W201) D 2.5 (201.126) | 1989-08 - 1993-08 | 69 | 94 | 2497 | |
| 190 (W201) E 2.0 | 1985-01 - 1993-08 | 87 | 118 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1985-02 - 1986-12 | 85 | 116 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1982-10 - 1993-06 | 90 | 122 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.3 | 1986-09 - 1991-08 | 97 | 132 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.6 | 1986-09 - 1989-12 | 122 | 166 | 2597 | |
| 190 (W201) E 2.6 (201.029) | 1986-09 - 1993-08 | 118 | 160 | 2597 | |
| 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) | 1988-02 - 1993-08 | 90 | 122 | 2497 | |
| 190 (W201) 2.3 | 1987-09 - 1988-09 | 97 | 2299 | ||
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1985-02 - 1986-12 | 83 | 113 | 1996 | |
| 190 (W201) E 1.8 (201.018) | 1990-04 - 1993-08 | 80 | 109 | 1797 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1987-12 | 125 | 170 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3 (201.028) | 1986-10 - 1993-08 | 100 | 136 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1988-08 | 130 | 177 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) | 1984-04 - 1987-01 | 136 | 185 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 Evolution (201.036) | 1989-03 - 1993-08 | 143 | 194 | 2498 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 (201.035) | 1988-09 - 1993-08 | 150 | 204 | 2498 | |
| 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) | 1988-02 - 1993-08 | 93 | 126 | 2497 |
C-CLASS
1993 - 2001
E-CLASS
1993 - 1998
Alternatives
€101,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,53
Lähetys 2 business days
€114,22
Lähetys 2 business days