Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 75 mm |
| Männän halkaisija 1 | 35 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 35 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691346 |
| Paino | 1.75 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.804 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€72.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
LCA475
BENDIX
590898
590900
591608
591624
691345B
BOSCH
0 986 471 951
0 986 473 951
Brake ENGINEERING
CA1269
CA603
CARDONE
381345
DELPHI
LC2919
ELSTOCK
FTE
RS35101A0
RX35101A0
GIRLING
7103108
HELLA PAGID
JURID
691345J
QUINTON HAZELL
QBS2635
SHAFTEC
BC407
BC9841
TEXTAR
38002300
38035900
38214600
38214800
38215000
38215200
UBD
50594
52314
sbs
1301213333
1301213341
1301213367
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
137 vehicles
124
1984 - 1993
190
1982 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 190 (W201) 2.0 (201.023) | 1986-01 - 1990-05 | 75 | 102 | 1996 | |
| 190 (W201) 2.0 (201.023) | 1983-08 - 1990-05 | 77 | 105 | 1996 | |
| 190 (W201) D 2.0 (201.122) | 1983-08 - 1989-08 | 53 | 72 | 1997 | |
| 190 (W201) D 2.5 (201.126) | 1985-04 - 1993-08 | 66 | 90 | 2497 | |
| 190 (W201) D 2.5 (201.126) | 1989-08 - 1993-08 | 69 | 94 | 2497 | |
| 190 (W201) E 2.0 | 1985-01 - 1993-08 | 87 | 118 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1985-02 - 1986-12 | 85 | 116 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1982-10 - 1993-06 | 90 | 122 | 1996 | |
| 190 (W201) E 2.3 | 1986-09 - 1991-08 | 97 | 132 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.6 | 1986-09 - 1989-12 | 122 | 166 | 2597 | |
| 190 (W201) E 2.6 (201.029) | 1986-09 - 1993-08 | 118 | 160 | 2597 | |
| 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) | 1988-02 - 1993-08 | 90 | 122 | 2497 | |
| 190 (W201) 2.3 | 1987-09 - 1988-09 | 97 | 2299 | ||
| 190 (W201) E 2.0 (201.024) | 1985-02 - 1986-12 | 83 | 113 | 1996 | |
| 190 (W201) E 1.8 (201.018) | 1990-04 - 1993-08 | 80 | 109 | 1797 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1987-12 | 125 | 170 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3 (201.028) | 1986-10 - 1993-08 | 100 | 136 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1988-08 | 130 | 177 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) | 1984-04 - 1987-01 | 136 | 185 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 Evolution (201.036) | 1989-03 - 1993-08 | 143 | 194 | 2498 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 (201.035) | 1988-09 - 1993-08 | 150 | 204 | 2498 | |
| 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) | 1988-02 - 1993-08 | 93 | 126 | 2497 |
C-CLASS
1993 - 2001
E-CLASS
1993 - 1998
Alternatives
€127,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€122,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä