Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | BENDIX |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| Männän halkaisija 1 | 45 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 45 mm |
| Materiaali | Teräs |
| parilliset tuotenumerot | FCL691238 |
| Paino | 3.3 kg |
| Sylinteriluku | 2 |
| Liitinkierre | M10X1 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Kierre 1 | M7X1 |
| Pakkauspituus | 19.5 cm |
| Pakkausleveys | 15.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.388 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€100.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €18,45
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
BCA3151E
ATE
27.1300-1055.3
BENDIX
591058
691237B
BOSCH
0 204 102 052
0 204 103 052
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA822
CARDONE
381237
DA SILVA
ET4825
DELCO REMY
DELPHI
LC3444
DRI
31.6400.0000
ELSTOCK
82-0604
82-0604-000
ERA Benelux
BC61388
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7109122
JURID
691237J
KAWE
341388
LPR
PF10067
METZGER AUTOTEILE
NK
213959
OPEL
4403219
9111219
QUINTON HAZELL
QBS3442
REMSA
9008221
SHAFTEC
BC288
STOP
691237S
TEXTAR
38102500
TRISCAN
TRW
BHU118
BHU122E
UBD
50404
VAUXHALL
9111219
sbs
1301213959
Fit Vehicles
OPEL
8 vehicles
ARENA
1997 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ARENA Umpikori (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) | 1997-01 - 2001-12 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Umpikori (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Umpikori (TB, TF) 1.9 D | 1998-03 - 2001-08 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Umpikori (TB, TF) 2.5 D | 1998-03 - 2001-08 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Bussi (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) | 1997-01 - 2001-12 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Bussi (A97) 2.5 D (TF1G/M, THBG/M) | 1997-01 - 2001-12 | 55 | 75 | 2499 | |
| ARENA Combi (A97) 1.9 D | 1998-03 - 2001-08 | 44 | 60 | 1870 | |
| ARENA Combi (A97) 2.5 D | 1998-03 - 2001-08 | 55 | 75 | 2499 |
RENAULT
33 vehicles
TRAFIC
1989 - 2001