Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ABS-sensorirengasta |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Jarrurummun korkeus yht. | 103 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 73 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 281 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Paino | 7.33 kg |
| Akseliväli | 57.5 mm |
| Reiän halkaisija | 57.5 mm |
| Rummun halkaisija | 228.6 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 231 mm |
| Pakkauspituus | 30 cm |
| Pakkausleveys | 30 cm |
| Pakkauskorkeus | 11 cm |
Shipping Details
| Weight | 6.714 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
DODGE
NISSAN
PLYMOUTH
Cross-Reference Numbers
BENDIX
329291B
CHRYSLER
4313760
CIFAM
700-251
700251
DODGE
4313760
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
329291J
LPR
LUCAS
DB4294
LUCAS ELECTRICAL
DB4294
METELLI
18-0251
180251
NISSAN
4320650Y10
OMC
100761
100765
PLYMOUTH
4313760
QUINTON HAZELL
BDR384
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
CHRYSLER
12 vehicles
VOYAGER
1987 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VOYAGER II (ES) 2.5 i | 1990-08 - 1995-09 | 74 | 101 | 2501 | |
| VOYAGER II (ES) 3.0 | 1990-10 - 1995-09 | 104 | 141 | 2972 | |
| VOYAGER II (ES) 3.3 i | 1990-08 - 1995-09 | 120 | 163 | 3301 | |
| VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD | 1990-08 - 1995-09 | 110 | 150 | 3301 | |
| VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD | 1990-08 - 1995-09 | 120 | 163 | 3301 | |
| VOYAGER I (AS) 3.0 | 1987-10 - 1990-09 | 101 | 137 | 2972 | |
| VOYAGER II (ES) 2.5 i | 1991-01 - 1995-09 | 72 | 98 | 2501 | |
| VOYAGER II (ES) 2.5 TD | 1992-01 - 1995-09 | 87 | 118 | 2500 | |
| VOYAGER II (ES) 3.0 i | 1991-01 - 1995-09 | 108 | 147 | 2972 | |
| VOYAGER II (ES) 3.3 i | 1990-08 - 1995-09 | 110 | 150 | 3301 | |
| VOYAGER II (ES) 2.5 TD | 1992-01 - 1995-09 | 85 | 2499 | ||
| VOYAGER I (AS) 2.5 | 1988-10 - 1990-09 | 72 | 2501 |
DODGE
1 vehicles
CARAVAN
1990 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN 3.3 | 1990-10 - 1995-09 | 120 | 3301 |
NISSAN
31 vehicles
100NX
1990 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 100NX (B13) 1.6 | 1990-03 - 1994-10 | 66 | 90 | 1597 | |
| 100NX (B13) 1.6 SR | 1993-09 - 1994-10 | 75 | 102 | 1597 |
ALMERA
1995 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 | 1995-09 - 2000-03 | 64 | 87 | 1392 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.4 S, GX, LX | 1995-09 - 2000-03 | 55 | 75 | 1392 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 | 1995-09 - 2000-03 | 73 | 99 | 1597 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 1.6 SR, SLX | 1995-09 - 2000-03 | 66 | 90 | 1597 | |
| ALMERA I Hatchback (N15) 2.0 D | 1995-11 - 2000-03 | 55 | 75 | 1974 | |
| ALMERA I (N15) 1.4 | 1995-09 - 2000-07 | 64 | 87 | 1392 | |
| ALMERA I (N15) 1.4 GX,LX | 1995-09 - 2000-07 | 55 | 75 | 1392 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 | 1995-09 - 2000-07 | 73 | 99 | 1597 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 SLX | 1995-09 - 2000-07 | 66 | 90 | 1597 | |
| ALMERA I (N15) 2.0 D | 1995-11 - 2000-07 | 55 | 75 | 1974 | |
| ALMERA I (N15) 1.6 | 1995-07 - 2000-03 | 75 | 1597 |
SUNNY
1990 - 1995
Alternatives
€64,16
Lähetys 28 business days