Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Läpimitta 1/läpimitta 2 | 50.19 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ABS-sensorirengasta |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 84 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 35 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 228 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Paino | 4.61 kg |
| Reiän halkaisija | 39.80 mm |
| Rummun halkaisija | 200 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 201 mm |
| Pakkauspituus | 24 cm |
| Pakkausleveys | 24 cm |
| Pakkauskorkeus | 9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.661 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
DRM9159
ATE
BENDIX
329203B
BMW
418051
BORG & BECK
BBR7085
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962420
CHEVROLET
418025
90425920
90509107
CIFAM
700301
DELPHI
FTE
BT1050LS
BT230
HELLA PAGID
JAPANPARTS
JURID
329203J
LPR
LUCAS
DB4134
LUCAS ELECTRICAL
DB4134
METELLI
180301
METZGER AUTOTEILE
MGA
7547
MINTEX
MBD047
OMC
100954
OPEL
418025
418051
90425920
90509107
PAGID
62931
PILENGA
6064
QUINTON HAZELL
BDR230
SEBRO
5129
TEXTAR
TRW
VAUXHALL
90375251
90425920
90509107
ZIMMERMANN
sbs
Fit Vehicles
CHEVROLET
8 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.0 (19) | 1994-03 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Sedan 1.0 (19, 98) | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 995 | |
| CORSA Sedan 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2000-07 | 44 | 60 | 999 | |
| CORSA Avolava 1.0 | 1997-08 - 2002-07 | 50 | 68 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.0 Ethanol | 1999-08 - 2002-07 | 47 | 64 | 996 | |
| CORSA Avolava 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 | |
| CORSA Avolava 1.7 D | 2000-08 - 2002-07 | 44 | 60 | 1686 |
OPEL
39 vehicles
COMBO
1999 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 16V | 1999-08 - 2001-10 | 66 | 1389 |
CORSA
1982 - 2002
TIGRA
1994 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1994-07 - 2000-12 | 66 | 90 | 1389 | |
| TIGRA (S93) 1.4 16V (F07) | 1997-08 - 2000-12 | 63 | 1389 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1997-08 - 1998-08 | 74 | 1598 | ||
| TIGRA (S93) 1.6 16V (F07) | 1994-07 - 1998-08 | 78 | 106 | 1598 |
Alternatives
€40,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä