Premium quality
Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ABS-sensorirengasta |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Reikäympyrä-Ø | 108 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 76 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 44 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 216 mm |
| Reikien määrä | 4 |
| Paino | 4.44 kg |
| Reiän halkaisija | 50.215 mm |
| Rummun halkaisija | 180 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 181 mm |
| Laipan sisäläpimitta | 50.2 mm |
| Pakkauspituus | 22 cm |
| Pakkausleveys | 22 cm |
| Pakkauskorkeus | 9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.481 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€87.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
MAZDA
Cross-Reference Numbers
APEC
DRM 9123
DRM9123
DRM9145
BENDIX
329184B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7055
BBR7149
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR961970
CIFAM
700-276
700276
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FDR329725
FIAT
6176743
7296356
FORD
1000859
1017668
1045392
1045654
1499061
3052385
4034886
4043886
6176743
6492327
6560026
6920710
7296356
7S511113AA
89FB1113AD
89FB1113AE
96FB1113AB
96FB1113BB
96FB1113BC
96FB1126CB
97FB1113AA
97FB1113BA
97FB1126BA
97FB1126CA
98FB1113AA
YS6W1113AA
FTE
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JDR041
JURID
329184J
329725J
LPR
LUCAS
DB4028
LUCAS ELECTRICAL
DB4028
MAZDA
1E0026251
1E0026251A
METELLI
18-0276
18-0292
180276
MGA
7434
MINTEX
MBD008
MBD036
OMC
100912
PAGID
8DT355300161
8dt355300161
QUINTON HAZELL
BDR134
REMSA
218.0019
SEBRO
3323
TEXTAR
URPA
102061
ZIMMERMANN
sbs
1825252526
1825252539
825178180
Fit Vehicles
FORD
116 vehicles
COURIER
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COURIER Avolava 1.8 D | 1999-06 - 2002-02 | 44 | 1753 |
ESCORT
1990 - 2001
FIESTA
1983 - 2003
KA
1996 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KA Van (RB) 1.3 i | 2002-05 - 2005-05 | 44 | 1299 | ||
| KA (RB_) 1.3 i | 1996-09 - 2002-10 | 37 | 50 | 1299 | |
| KA (RB_) 1.3 i | 1996-09 - 2008-11 | 44 | 60 | 1299 | |
| KA (RB_) 1.3 i | 1998-06 - 2008-11 | 36 | 49 | 1299 | |
| KA (RB_) 1.3 i ROCAM | 2002-08 - 2008-11 | 51 | 70 | 1299 |
ORION
1990 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ORION III (GAL) 1.3 | 1990-07 - 1993-12 | 44 | 60 | 1299 | |
| ORION III (GAL) 1.4 | 1990-07 - 1993-12 | 52 | 71 | 1391 | |
| ORION III (GAL) 1.4 | 1990-07 - 1993-12 | 54 | 73 | 1392 | |
| ORION III (GAL) 1.6 | 1990-07 - 1992-12 | 66 | 90 | 1598 | |
| ORION III (GAL) 1.6 i | 1990-07 - 1992-09 | 77 | 105 | 1598 | |
| ORION III (GAL) 1.6 i 16V | 1992-07 - 1993-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| ORION III (GAL) 1.8 D | 1990-11 - 1993-12 | 44 | 60 | 1753 | |
| ORION III (GAL) 1.8 i 16V | 1992-02 - 1993-12 | 77 | 105 | 1796 | |
| ORION III (GAL) 1.8 TD | 1992-03 - 1993-12 | 66 | 90 | 1753 |
MAZDA
5 vehicles
121
1996 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 121 III (JASM, JBSM) 1.8 TD | 2000-02 - 2002-10 | 55 | 1753 | ||
| 121 III (JASM, JBSM) 1.25 | 1996-03 - 2003-04 | 55 | 75 | 1242 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 37 | 50 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1753 |
Alternatives
€34,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä