Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 67.7 | mm |
| Leveys | 163.7 | mm |
| Paksuus | 20.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | CBI |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Kiinnikkeitä | 8 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI464 |
| WVA-numero | 22147 |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 2.91 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20.6 cm |
| Pakkausleveys | 12.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.8 cm |
| Pinnaruuvien määrä | 4 |
Shipping Details
| Weight | 2.783 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€61.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2399
ATE
BENDIX Braking
BPD1583
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2684
BOSCH
BREMBO
CHAMPION
COMLINE
ADB02400
CBP02400
DELPHI
FEBI BILSTEIN
GALFER
B1G120-21322
ICER
142284
JURATEK
JCP8204
JCP8205
JURID
LPR
MAN
2N0698151
65.50820-6000
65508206000
MINTEX
NK
REMSA
2183000
TEXTAR
TRW
GDB2362
GDB9083
VW
2N0698151
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MAN
30 vehicles
TGE
2016 - ...
VW
36 vehicles
CRAFTER
2016 - ...
GRAND
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 130 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2019-04 - ... | 103 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI FWD | 2024-10 - ... | 120 | 1968 | ||
| GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion | 2024-10 - ... | 120 | 1968 |
Alternatives
€40,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä