Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 74 | mm |
| Leveys | 137 | mm |
| Paksuus | 18 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 21469 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 2.3 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 21 cm |
| Pakkausleveys | 12.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Käyttönumerot | 21469 |
Shipping Details
| Weight | 2.14 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€43.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ABEX
AVR134
APEC
PAD1106
ATE
BARUM
BA2080
BENDIX
571213
571279
571314
571344
571388
571522
571554
571555
571556
571745
571745B
571746
571746B
571753
BENDIX Braking
BPD1794
BOSCH
0 986 424 492
0 986 460 962
0 986 460 971
0 986 494 287
0 986 494 289
0 986 495 112
0 986 TB2 020
0 986 TB2 241
Brake ENGINEERING
PA1194
CHAMPION
DELPHI
FORD
1 074 972
1074972
1134159
1301592
5028764
93VX2K021BA
93VX2K021BB
FTE
9001059
BL1324A2
GALFER
2354801
GIRLING
6115734
HELLA PAGID
ICER
INTERBRAKE
DP7701
JAPANPARTS
JURATEK
JCP701
KAGER
35-0132
LPR
METELLI
22-0195-1
MGA
350
MINTEX
NECTO
FD6801N
FD6801V
OPTIMAL
9770
BP-09770
PAGID
T0390
T9100
REMSA
ROADHOUSE
2392.02
TRUSTING
202.1
UNIPART
GBP1163AF
VALEO
604059
WOKING
P2923.02
ZIMMERMANN
214691902
fri.tech.
202.1
Fit Vehicles
FORD
47 vehicles
TRANSIT
1991 - 2000
Alternatives
€33,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä