Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 43 | mm |
| Leveys | 108 | mm |
| Paksuus | 15 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 20076 |
| WVA-numero | 20077 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 0.85 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 15 cm |
| Pakkausleveys | 10.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.6 cm |
| Käyttönumerot | 20076, 20077 |
Shipping Details
| Weight | 0.88 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | South Africa |
€26.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
04466-12020
04466-12031
04466-12070
04466-12080
0446612020
0446612020
0446612030
0446612031
0446612031
0446612040
0446612070
0446612080
0446612110
0446612120
04466YZZC5
04491-35070
04491-35071
04491-35080
04491-35081
04491-60010
04491-60011
04491-60040
04491-60050
0449135070
0449135071
0449135080
0449135081
0449160010
0449160011
0449160040
0449160050
04492-12040
04492-12041
04492-12042
04492-12043
04492-12060
04492-12070
0449202010
0449202011
0449202012
0449212040
0449212040
0449212041
0449212041
0449212042
0449212042
0449212043
0449212043
0449212050
0449212051
0449212052
0449212060
0449212060
0449212070
0449212070
0449212080
0449212090
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
PAD580
ATE
ATE-ZA
ATE625
BENDIX
571940
571942
572175
572182
572182B
572184
572188
572515
572520
572528
572625
573039
BORG & BECK
BBP1405
BBP1477
BOSCH
0 986 424 383
0 986 461 136
0 986 468 520
0 986 AB2 082
0 986 BB0 440
0 986 TB2 069
0 986 TB2 109
0 986 TB2 564
F 03B 150 407
Brake ENGINEERING
PA967
CHAMPION
COMLINE
ADB3864
CBP3839
CBP3864
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FMSI-VERBAND
7245-D352
FTE
BL1014A2
GALFER
21214
GIRLING
6107309
HELLA PAGID
8DB 355 005-691
8DB 355 026-741
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
JAPANPARTS
PP-227AF
JURATEK
JCP478
JURID
LPR
METELLI
MINTEX
NECTO
FD6634A
NIPPARTS
NK
OPTIMAL
9439
PAGID
T0017
REMSA
ROULUNDS RUBBER
496681
SAFELINE BRAKE PADS
D3029
STOP
572182S
TOYOTA
04466-12020
04466-12031
04466-12070
04466-12080
0446612020
0446612030
0446612031
0446612040
0446612070
0446612080
0446612110
0446612120
04466YZZC5
04491-35070
04491-35071
04491-35080
04491-35081
04491-60010
04491-60011
04491-60040
04491-60050
0449135070
0449135071
0449135080
0449135081
0449160010
0449160011
0449160040
0449160050
04492-12040
04492-12041
04492-12042
04492-12043
04492-12060
04492-12070
0449202010
0449202011
0449202012
0449212040
0449212041
0449212042
0449212043
0449212050
0449212051
0449212052
0449212060
0449212070
0449212080
0449212090
TRUSTING
164.1
UNIPART
GBP1031
GBP1031AF
WOKING
P3143.04
ZIMMERMANN
200761501
Fit Vehicles
TOYOTA
61 vehicles
COROLLA
1983 - 2002
HARRIER
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HARRIER (_U1_) 3.0 (MCU10) | 1998-03 - 2003-01 | 164 | 2995 |
Alternatives
€17,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä