Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 53 | mm |
| Leveys | 128 | mm |
| Paksuus | 16.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Akebono |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 21495 |
| WVA-numero | 21496 |
| WVA-numero | 21503 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 1.816 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 13.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.8 cm |
| Käyttönumerot | 21495, 21496, 21503 |
Shipping Details
| Weight | 1.59 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUBARU
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
PAD739
ATE
ATE-ZA
ATE685
BENDIX
572197
572252
572275
572275B
572377
572377B
572423
572477
572550
572566
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP1479
BBP1480
BBP1609
BOSCH
Brake ENGINEERING
PA1397
PA822
CHAMPION
COMLINE
ADB3127
ADB3757
CBP3127
CBP3757
FEBI BILSTEIN
FMSI-VERBAND
7350-D470
FTE
BL1330A2
GALFER
21204
GIRLING
6109899
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ICER
180998
JAPANPARTS
PA-705
JURATEK
JCP789
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
1170474
MGA
571
MINTEX
NECTO
FD6664A
NIPPARTS
3607005
J3607009
OPTIMAL
9686
BP-09686
PAGID
T0397
REMSA
ROADHOUSE
ROULUNDS RUBBER
464181
SAFELINE BRAKE PADS
D3275
D4011
STOP
572275S
SUBARU
262 96AA 041
26296AA000
26296AA020
26296AA040
26296AA041
26296AA120
26296AA121
26296AA163
26296FA000
26296FA001
TRUSTING
137.0
UNIPART
GBP1079
GBP1079AF
GBP1386AF
VALEO
551753
598691
WAGNER
WBP21495A
WOKING
P0913.12
ZIMMERMANN
fri.tech.
137.0
Fit Vehicles
SUBARU
35 vehicles
IMPREZA
1992 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IMPREZA Coupe (GFC) 1.8 | 1993-01 - 1995-10 | 76 | 1820 | ||
| IMPREZA StW (GF) 1.6 (GF3) | 1993-01 - 1998-08 | 66 | 1597 | ||
| IMPREZA Sedan (GC) 1.8 i (GC5) | 1995-11 - 1996-06 | 76 | 1820 | ||
| IMPREZA StW (GF) 1.8 i (GF5) | 1995-11 - 1996-06 | 76 | 1820 | ||
| IMPREZA Coupe (GFC) 2.0 AWD (GC8) | 1995-12 - 2000-12 | 85 | 115 | 1994 | |
| IMPREZA StW (GF) 1.6 i AWD (GF4) | 1992-08 - 2000-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| IMPREZA StW (GF) 1.8 i AWD (GF6) | 1992-08 - 2000-12 | 76 | 103 | 1820 | |
| IMPREZA StW (GF) 2.0 i 16V AWD (GF8) | 1998-06 - 2000-12 | 92 | 125 | 1994 | |
| IMPREZA StW (GF) 2.0 i AWD (GF8) | 1995-12 - 2000-12 | 85 | 116 | 1994 | |
| IMPREZA StW (GF) 2.0 i Turbo AWD (GF8) | 1994-03 - 2000-12 | 155 | 211 | 1994 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 1.6 i (GC3) | 1992-08 - 2000-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 1.6 i AWD (GC4) | 1992-08 - 2000-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 1.8 i AWD (GC6) | 1992-08 - 2000-12 | 76 | 103 | 1820 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 2.0 i AWD (GC8) | 1995-10 - 2000-12 | 85 | 115 | 1994 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 2.0 i AWD (GC8) | 1998-06 - 2000-12 | 92 | 125 | 1994 | |
| IMPREZA Sedan (GC) 2.0 Turbo GT AWD (GC8) | 1994-03 - 2000-12 | 155 | 211 | 1994 |
LEGACY
1989 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2000 4WD (BF5) | 1991-09 - 1994-07 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2200 Super 4WD (BF7) | 1989-01 - 1994-07 | 100 | 136 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.0 i (BD4) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I (BC) 1800 (BC2) | 1989-01 - 1993-12 | 76 | 1820 | ||
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2.2 (BF7) | 1989-05 - 1991-10 | 100 | 2212 | ||
| LEGACY I (BC) 2.0 GL | 1991-08 - 1993-12 | 103 | 1994 | ||
| LEGACY I (BC) 2.0 (BC4) | 1991-08 - 1993-12 | 85 | 1994 | ||
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 1800 (BF2) | 1989-01 - 1994-07 | 76 | 1820 | ||
| LEGACY I (BC) 1800 4WD (BC3) | 1989-01 - 1991-09 | 76 | 103 | 1820 | |
| LEGACY I (BC) 2000 4WD (BC5) | 1991-08 - 1994-07 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY I (BC) 2200 4WD (BC7) | 1989-01 - 1994-07 | 100 | 136 | 2212 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 1800 4WD (BF3) | 1989-01 - 1994-07 | 76 | 103 | 1820 | |
| LEGACY I StW (BC, BF, BJ) 2000 (BF5) | 1991-09 - 1993-12 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.0 i 4WD (BD5) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7) | 1994-09 - 1999-03 | 94 | 128 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.5 i 4WD (BD9) | 1996-06 - 1999-03 | 110 | 150 | 2457 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i (BG4) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i 4WD (BG5) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.2 i 4WD (BG7) | 1994-02 - 1998-12 | 94 | 128 | 2212 |
Alternatives
€18,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä