Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 72 | mm |
| Korkeus 1 | 62 | mm |
| Leveys | 117.1 | mm |
| Paksuus | 16.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman tarvikkeita |
| WVA-numero | 26374 |
| WVA-numero | 26375 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 2.002 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 17 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.704 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | India |
€50.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2457
DELPHI
LP3722
LP3722.D-19B1
JURID
MERCEDES-BENZ
0004209305
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
71 vehicles
C-CLASS
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-MODEL (S206) C 300 e (206.254) | 2021-12 - ... | 230 | 1999 | ||
| C-SARJA (W206) C 300 e (206.054) | 2021-12 - ... | 230 | 1999 | ||
| C-SARJA T-MODEL (S206) C 300 de (206.208) | 2022-12 - ... | 230 | 1992 | ||
| C-SARJA T-MODEL (S206) C 300 de 4-matic (206.209) | 2022-12 - ... | 230 | 1992 | ||
| C-SARJA (W206) C 300 de (206.008) | 2022-12 - ... | 230 | 1992 | ||
| C-SARJA (W206) C 300 de 4-matic (206.009) | 2022-12 - ... | 230 | 1992 | ||
| C-SARJA (W206) C 300 e 4-matic (206.056) | 2022-05 - ... | 230 | 1999 | ||
| C-SARJA (W206) C 400 e 4-matic (206.055) | 2022-05 - ... | 280 | 1999 |
CLE
2023 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLE (C236) CLE 450 4-matic (236.361) | 2023-10 - ... | 280 | 2999 | ||
| CLE Cabriolet (A236) CLE 450 4-matic (236.461) | 2024-02 - ... | 280 | 2999 | ||
| CLE (C236) CLE 300 e (236.354) | 2024-05 - ... | 230 | 1999 |
E-CLASS
2023 - ...
GLC
2022 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLC Coupe (C254) 180 (254.341) | 2022-06 - ... | 125 | 1496 | ||
| GLC (X254) 180 (254.641) | 2022-06 - ... | 125 | 1496 | ||
| GLC Coupe (C254) 200d 4-matic (254.302) | 2024-11 - ... | 120 | 1992 | ||
| GLC (X254) 200d 4-matic (254.602) | 2024-11 - ... | 120 | 1992 | ||
| GLC (X254) 300d 4-matic (254.607) | 2022-09 - ... | 198 | 1992 | ||
| GLC Coupe (C254) 200 4-matic (254.351) | 2023-07 - ... | 150 | 1999 | ||
| GLC Coupe (C254) 220d 4-matic (254.305) | 2023-07 - ... | 145 | 1992 | ||
| GLC Coupe (C254) 300 4-matic (254.347) | 2023-07 - ... | 190 | 1999 | ||
| GLC Coupe (C254) 300d 4-matic (254.307) | 2023-07 - ... | 198 | 1992 | ||
| GLC (X254) 200 4-matic (254.651) | 2022-06 - ... | 150 | 1999 | ||
| GLC (X254) 300 4-matic (254.647) | 2022-06 - ... | 190 | 1999 | ||
| GLC (X254) 220d 4-matic (254.605) | 2022-09 - ... | 145 | 1992 |
S-CLASS
2020 - ...
Alternatives
€66,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,45
Lähetys 28 business days