Premium quality
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 48.9 | mm |
| Leveys | 104.9 | mm |
| Paksuus | 15.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Mando |
| Kulumisvaroitusten määrä | 2 akselia kohden |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| Kiinnikkeitä | 4 |
| WVA-numero | 22675 |
| WVA-numero | 22676 |
| WVA-numero | 22677 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| Paino | 1.0 kg |
| Lukumäärä akselille | 4 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 16.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.7 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.006 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€50.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
KIA
Cross-Reference Numbers
APEC
PAD2323
BENDIX Braking
BPD2345
BOSCH
BREMBO
DELPHI
HYUNDAI
58302G4A30
JURID
KIA
58302G4A30
TEXTAR
TRW
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
HYUNDAI
40 vehicles
i30
2016 - ...
KIA
63 vehicles
CEED
2018 - ...
PROCEED
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PROCEED (CD) 1.5 T-GDI | 2024-02 - ... | 103 | 1482 | ||
| PROCEED (CD) 1.5 T-GDI MHEV | 2024-02 - ... | 103 | 1482 | ||
| PROCEED (CD) 1.0 T-GDI | 2024-02 - ... | 73 | 998 | ||
| PROCEED Combi Van (CD) 1.4 T-GDI | 2018-10 - 2020-12 | 103 | 1353 | ||
| PROCEED Combi Van (CD) 1.6 CRDI 136 | 2018-10 - ... | 100 | 1598 | ||
| PROCEED Combi Van (CD) 1.6 T-GDI GT | 2018-10 - ... | 150 | 1591 |
XCEED
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XCEED (CD) 1.0 T-GDI | 2024-02 - ... | 74 | 998 | ||
| XCEED (CD) 1.5 T-GDI | 2024-02 - ... | 103 | 1482 | ||
| XCEED (CD) 1.5 T-GDI MHEV | 2024-02 - ... | 103 | 1482 | ||
| XCEED (CD) 1.6 CRDi 115 Eco-Dynamics+ | 2019-12 - ... | 85 | 1598 | ||
| XCEED (CD) 1.6 CRDi 136 Eco-Dynamics+ | 2019-12 - ... | 100 | 1598 | ||
| XCEED Van (CD) 1.4 T-GDI | 2019-06 - 2020-12 | 103 | 1353 | ||
| XCEED Van (CD) 1.6 CRDI | 2019-06 - ... | 100 | 1598 | ||
| XCEED (CD) 1.5 T-GDi MHEV | 2021-01 - ... | 118 | 1482 | ||
| XCEED (CD) 1.0 T-GDI MHEV | 2021-08 - ... | 88 | 998 | ||
| XCEED (CD) 1.0 T-GDI LPG | 2021-05 - ... | 86 | 998 | ||
| XCEED (CD) 1.0 T-GDI | 2019-06 - ... | 88 | 998 | ||
| XCEED (CD) 1.4 T-GDI | 2019-06 - 2020-12 | 103 | 1353 | ||
| XCEED (CD) 1.6 CRDi 115 | 2019-06 - ... | 85 | 1598 | ||
| XCEED (CD) 1.6 CRDi 136 | 2019-06 - ... | 100 | 1598 | ||
| XCEED (CD) 1.5 T-GDI | 2021-01 - ... | 118 | 1482 |
Alternatives
€16,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä